MMA PLJaś KapelaPRIME 2: Jaś Kapela tłumaczy co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż. Bagietka rzucił się za to na niego z łapami [WIDEO]

PRIME 2: Jaś Kapela tłumaczy co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż. Bagietka rzucił się za to na niego z łapami [WIDEO]

W sieci właśnie można oglądać program ZADYMA promujący nadchodzącą galę PRIME 2: KOSMOS, w którym udział biorą Jaś Kapela, jego najbliższy rywal – Skolim oraz inni uczestnicy lipcowej gali – Dominika Rybak i Bagietka. W trakcie programu doszło do bójki.

PRIME 2

Program ZADYMA z udziałem powyższych osób możecie oglądać poniżej:

Podczas tego programu doszło do niespodziewanej sytuacji. Jaś Kapela wytłumaczył widzom co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż na klatce piersiowej, a po wytłumaczeniu z łapami rzucił się na niego Bagietka.

PRIME 2: Jaś Kapela tłumaczy co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż. Bagietka rzucił się za to na niego z łapami

Kapela, który jako typowy lewak przeciwstawia się ludziom wierzącym w Boga i instytucję kościoła wyśmiewając ich za możliwość modlitwy. Najbardziej jednak uderza w osobę, która w Polsce jest szanowana od dekad – Jana Pawła II.

Tatuaż Kapeli na klatce piersiowej oznacza bowiem “Jan Paweł II Gwałcił Małe Dzieci”. Po usłyszeniu tych słów, Bagietka rzucił się na Kapelę.

W studio było bardzo gorąco:

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis