MMA PLArabPRIME 2: Arab podejmie Marcina Wrzoska już 9 lipca w Gdyni! Pierwsza konferencja już jutro!

PRIME 2: Arab podejmie Marcina Wrzoska już 9 lipca w Gdyni! Pierwsza konferencja już jutro!

Najlepszy polski freakfighter Arab zmierzy się z byłym mistrzem KSW i zawodnikiem UFC Marcinem “Polish Zombie” Wrzoskiem  na PRIME 2 w Gdyni już 9 lipca.

Wrzosek

“Arab” jest niepokonany w MMA, w tej formule dorobił się rekordu 3-0. Pokonał Rubego, Pawła Tyburskiego i Łukasza Lupę. Ponadto w boksie wygrał z “Wujkiem Samo Zło” i w epickim starciu wieczoru gali FAME 9 z raperem Kizo. W ostatniej walce przegrał na zasadach k-1 starcie z Piotrem Szeligą, które do czasu nokautu zdecydowanie wygrywał.

Teraz czeka “Araba” najcięższe wyzwanie w karierze. Na jego drodze stanie jeden z najlepszych piórkowych w historii polskiego MMA – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek (14-7). Marcin to półfinalista prestiżowe turnieju TUF oraz mistrz KSW. Ma również za sobą walkę w formule bokserskiej z włodarzem PRIME Don Kasjo. Czy tym razem poradzi sobie z przewagą warunków fizycznych Araba? Przekonamy się już w lipcu.

Pierwsza konferencja przed PRIME 2 odbędzie się już w poniedziałek 13 czerwca o godz. 20 w Warszawie. Konferencje przed pierwszą edycją gali PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/primeshowmma. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik 
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red

Zobacz także:

Oficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Joanna Jędrzejczyk (16-5) po potencjalnym zwycięstwie w Singapurze walczyłaby o pas mistrzowski w wadze słomkowej, który tak długo dzierżyła. Polak ponownie musiała uznać wyższość Weili Zhang (22-3), która w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z Carlą Esparzą (19-6). Jędrzejczyk po przegranej w rewanżu postanowił zakończyć swoją barwną karierę.

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk! Co wy na to?

Wczoraj w Kępnie odbyła się gala SCF 2, której właścicielem jest były zawodnik KSW, a obecnie gwiazdor walki wieczoru gali Prime 2: Kosmos – Grzegorz Szulakowski. Na tej gali kibice oglądali pojedynek dwóch zawodników… bez rąk!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis