MMA PLBez kategoriiPride Itadaki 31 grudzień – Newsy

Pride Itadaki 31 grudzień – Newsy

prideshockwave_2005.jpg

Do noworocznej gali Pride został niecały miesiąc. Teraz z dnia na dzień będziemy zasypywani informacjami (oficjalnymi i nieoficjalnymi) na temat rozpiski tego turnieju. Wczoraj pojawiły się dwie nowe i bardzo prawdopodobne informacje na temat kolejnych walk. Pierwsza z nich mówiąca, że Fabricio Werdum będzie walczył z Aleksandrem Emelianenko, oraz co może trochę dziwić Rodrigo "Minotauro" Nogueira zmierzy się z gigantem ze swojego kraju – Zuluzinho.

"Nie preferujemy walk pomiędzy dwoma Brazylijczykami, ale jesteśmy niejako pracownikami Pride. Jeśli Japończycy chcą, to Minotauro 31 grudnia będzie walczył z Zuluzinho" – powiedział szef BTT Mario Sperry.

Te dwa pojedynki ze względu na kontaktowanie się szefostwa Pride z wyżej wymienionymi zawodnikami są bardzo prawdopodobne. Z pogłosek nieoficjalnych wiadomo, że na gali mogą się pojawić także Tank Abbott, Mark Coleman, James Thomson. O tych trzech zawodnikach obecnie mówi się jako o potencjalnych przeciwnikach Pawła Nastuli. Możliwy jest też pojedynek Mirko Cro Cop vs Mark Hunt i Kazushi Sakuraba vs Kiyoshi Tamura.Czy na tej gali zobaczymy Fedora Emelianenko okaże się w najbliższych dniach.

Pride Itadaki :

Pride GP Lightweight – Finał: 
Hayato "Mach" Sakurai vs. Takanori Gomi
Pride GP Welterweight – Finał:
Dan Henderson vs. Murilo Bustamante
Walka o pas wagi średniej:
Ricardo Arona vs Vanderlei Silva

Pozostałe walki:
Hidehiko Yoshida vs Naoya Ogawa
Yuki Kondo
vs. Kazuhiro Nakamura
Sanae Kikuta
vs. Makoto Takimoto
Fabricio Werdum
vs Aleksander Emelianenko
Rodrigo Nogueira
vs Zuluzinho

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis