Prezydent UFC: McGregor znów zawalczy. Wkrótce się czegoś dowiecie!

Foto: [foto: thesun.co.uk]
Foto: [foto: thesun.co.uk]

Prezydent UFC Dana White zapewnia, że jest w stałym kontakcie z Conorem McGregorem. Fani Irlandczyka mogą być spokojni, ponieważ ich idol ponownie pojawi się w oktagonie najlepszej organizacji na świecie.

„Notorius” niespodziewanie ogłosił zakończenie swojej sportowej kariery, jednak bardzo szybko wycofał się z tej decyzji. Dana White w wywiadzie dla CNN powiedział, że Conor rzeczywiście nie zamierza kończyć kariery i zapewnił, że zobaczymy go ponownie w akcji.

„Conor McGregor będzie walczył ponownie. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Rozmawiamy dzień w dzień od tygodnia. Między Conorem, a mną nie ma żadnej złej krwi, wkrótce dowiecie się czegoś ciekawego. McGregor lubi rozdawać karty, pracujemy nad tym, abyśmy obaj byli zadowoleni”

„Notorius” nie wygrał od 2016 roku, co prawda od tego pojawił się w klatce tylko raz. Na gali UFC 229 uległ Khabibowi Nurmagomedowovi. Dużo mówi się o ich rewanżu, ponieważ obaj nie przebierają w słowach na twitterze. Sytuacja w pewnym momencie wyszła spod kontroli i interweniować musiał szef UFC Dana White.

 

Irlandczyk stoczył również walkę bokserską z legendarnym Floydem Mayweatherem, gdzie także musiał uznać wyższość rywala. Chętnych na pojedynek z byłym podwójnym mistrzem UFC jest naprawdę wielu. W pewnym czasie było dużo spekulacji na temat starcia McGregora z Danielem Cerrone, ale jak na razie wszelkie myśli zostały rozwiane.