MMA PLPaweł Jóźwiak“Prezes nie lubi odpuszczać” – Paweł Jóźwiak wystąpi w kolejnej walce!

“Prezes nie lubi odpuszczać” – Paweł Jóźwiak wystąpi w kolejnej walce!

Popularny w środowisku freak fightowym “Prezes FEN”, czyli Paweł Jóźwiak już oficjalnie wystąpi w kolejnej walce! Jedna z najbarwniejszych postaci naszego podwórka pod nazwą “polskie MMA” powraca do freaków i w tego typu organizacji stoczy swoją kolejną walkę!

Paweł Jóźwiak wystąpi w kolejnej walce

Paweł Jóźwiak ma za sobą porażki poniesione ze współwłaścicielem FAME MMA – Michałem “Boxdelem” Baronem i Marcinem Najmanem. Z tym drugim przegrał rewanż, tym samym “El Testosteron” odpłacił się “Prezesowi FEN” za porażkę w walce na gołe pięści na gali WOTORE.

Paweł Jóźwiak będzie chciał teraz powrócić na zwycięską ścieżkę.

“Prezes nie lubi odpuszczać” – Paweł Jóźwiak wystąpi w kolejnej walce!

A będzie ku temu okazja już niedługo! Paweł Jóźwiak wystąpi bowiem na gali PRIME 5, która już 1 lipca odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu.

Udział Prezesa FEN został już oficjalnie potwierdzony:

“Paweł, po ostatniej przegranej, powraca do oktagonu z podwojoną siłą i determinacją. Jego celem będzie tylko ZWYCIĘSTWO!

Wiemy, że Prezes nie lubi odpuszczać i uwielbia podejmować nowe wyzwania, a jego rywal takowym sprawdzianem będzie!” – czytamy w oficjalnym komunikacie dotyczącym tej walki.

Póki co rywal Pawła Jóźwiaka na PRIME 5 nie został ogłoszony.

Przypominamy, że walką wieczoru gali PRIME 5 będzie niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie między Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim a powracającym do startów po długich problemach zdrowotnych Dominikiem Zadorą, który w niedalekiej przeszłości był posiadaczem pasa mistrzowskiego FEN w K-1.

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis