MMA PLCiekawostkiPrezes FEN wspiera Szumowskiego! Zaprasza Ministra Zdrowia na swoją galę

Prezes FEN wspiera Szumowskiego! Zaprasza Ministra Zdrowia na swoją galę

Prezes FEN wspiera Szumowskiego! W dobie trwającej pandemii koronawirusa i nałożonych przez rząd obostrzeń, które z całą swoją mocą dotykają między innymi branżę sportową, na świeczniku znalazł się Minister Zdrowia – Łukasz Szumowski.

Według niektórych mediów Łukasz Szumowski nie sprawdza się w roli ministra zdrowia, a epidemia groźnego wirusa SARS-CoV2 pokazuje, że z polską służbą zdrowia jest gorzej, niż się niektórzy spodziewali.

Jedną z redakcji, która zaatakowała ministra zdrowia już ze swojej okładki jest magazyn Newsweek, który opisuje Łukasza Szumowskiego jako “przyjaciela Morawieckiego” i człowieka, który “gawędzi o boksie z Kaczyńskim” zapowiadając artykuł przedstawiający bliżej jego postać.

Zdjęcie

Prezes FEN wspiera Szumowskiego!

Zdanie na temat ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego każdy z nas ma swoje i każdy jest za nie odpowiedzialny, ale w mediach społecznościowych rozpoczęła się akcja #muremzaszumowskim, w którą zaangażował się prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Sternik drugiej największej organizacji MMA w Polsce okazuje się zwolennikiem pracy ministra Szumowskiego i zaprasza go na swoją galę, kiedy kraj już upora się z pandemią koronawirusa:

Panie Ministrze @SzumowskiLukasz

ogromny szacunek i wyrazy wsparcia za wszystko co robi Pan w tym b.trudnym czasie dla Polski.Jak to wszystko się skończy, zaszczytem będzie gościć Pana na gali @FENmma

#muremzaszumowskim

Organizacja Fight Exclusive Night najprawdopodobniej będzie pierwszą polską organizacją, która zapowie swoją galę w dobie trwającej pandemii koronawirusa COVID-19. Zgodnie ze słowami prezesa FEN-u Pawła Jóźwiaka, kibice mogą spodziewać się mocnej karty na powrót do relacji!

Wszystkie imprezy sportowe w naszym kraju zakazano. Tyczy się to także gal MMA, które nie mogą być organizowane. Wyjątkiem są produkcje telewizyjne, które byłby wyjściem w czasie pandemii. Niestety mało którą organizację stać na produkcję gali bez publiczności i w systemie PPV, który przyniesie zwrot z inwestycji. W tej chwili mogą sobie na to pozwolić tylko organizacje takie jak KSW, FAME MMA i może FEN.