Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleaguePrezes FEN skomentował film pokazujący reakcję jego kobiety na porażkę z Najmanem: Ania mnie wspiera jak może

Prezes FEN skomentował film pokazujący reakcję jego kobiety na porażkę z Najmanem: Ania mnie wspiera jak może

Prezes FEN Paweł Jóźwiak skomentował film pokazujący reakcję jego kobiety Anny Kokocińskiej na jego porażkę z Marcinem Najmanem na gali High League 6.

Prezes FEN skomentował

Przypominamy, że Prezes FEN dość niespodziewanie, bo po pełnych trzech rundach walki musiał uznać wyższość legendy polskich freak fightów – Marcina Najmana.

Porażka z “El Testosteronem” nie spodobała się jego kobiecie, która jeszcze w oktagonie wytargnęła partnerowi, co sądzi o jego dyspozycji tamtego dnia:

Prezes FEN skomentował film pokazujący reakcję jego kobiety na porażkę z Najmanem

Powyższy film stał się viralem w mediach społecznościowych, co zauważył też Paweł Jóźwiak. Prezes FEN nie zwykł chować głowy w piasek, więc publicznie skomentował udostępnione wyżej wideo:

“Ania mnie wspiera jak może . Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna ze decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać,tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich”

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis