MMA PLArchiwumFAME MMAPrezes FEN przed walką z Boxdelem na FAME Friday Arena 2: Jestem człowiekiem o dwóch twarzach

Prezes FEN przed walką z Boxdelem na FAME Friday Arena 2: Jestem człowiekiem o dwóch twarzach

Prezes organizacji FEN, czyli Paweł Jóźwiak przed nadchodzącą wielkimi krokami walką z Boxdelem ponownie jest rozchwytywany przez media. Jóźwiak w rozmowie z Super Expressem przyznał wprost, że jest człowiekiem o dwóch twarzach.

Prezes FEN przed walką z Boxdelem

Jedna to twarz poważnego prezesa, poważnej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki jaką jest Fight Exclusive Night, a druga to twarz czołowego freak fightera, o którego angaż starają się największe w Polsce organizacje freakowe.

Kolejna walka Prezesa FEN odbędzie się już w najbliższy piątek na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie, gdzie w rewanżowym starciu zmierzy się z jednym z właścicieli organizacji FAME MMA – Boxdelem.

Prezes FEN przed walką z Boxdelem na FAME Friday Arena 2: Jestem człowiekiem o dwóch twarzach

Pierwotnie walka ta miała odbyć się na jednej z gal FEN, ale przy sportowym rozwoju drugiej polskiej siły w MMA, Jóźwiak nie chce wrzucać w rozpędzoną maszynę walki, której kibice mogliby nie zaakceptować.

We wspomnianej rozmowie z Super Expresem, Prezes FEN wyjaśnił dlaczego rewanż z Boxdelem odbywa się w FAME, a nie jak wcześniej zapowiadano – w FEN-ie:

“Za dużo dobrej roboty poszło w FEN-ie. Zrobiliśmy osiem wspaniałych gal, bardzo rozwinęliśmy to sportowo. Jestem człowiekiem o dwóch twarzach – tam jestem poważnym prezesem, tutaj freakiem. Jestem w innym świecie, na inne rzeczy mogę sobie pozwolić. Nie chciałem burzyć sobą tego świata i zbudowanego porządku. Dogadałem się ze wspólnikami i włodarzami FAME MMA, że dla wszystkich będzie lepiej jak ten rewanż odbędzie się tutaj.”

Portal MMA.PL także przygotował rozmowę z Prezesen FEN, którą przeprowadził tuż po poniedziałkowej konferencji prasowej przed nadchodzącą galą FAME Friday Arena 2:

A Wy komu będziecie kibicować w walce wieczoru piątkowej gali FAME Friday Arena 2? Jesteście za Prezesem FEN czy za Boxdelem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis