MMA PLHighleaguePrezes FEN Paweł Jóźwiak podał nazwisko zawodnika, którego ma na oku: Chętnie bym miskę oklepał

Prezes FEN Paweł Jóźwiak podał nazwisko zawodnika, którego ma na oku: Chętnie bym miskę oklepał

Prezes FEN Paweł Jóźwiak już niedługo wystąpi na gali High League 6. Tam zmierzy się z legendarnym “ojcem chrzestnym polskich freak fightów” – Marcinem Najmanem. Ale w rozmowie z portalem MMA.PL prezes podał też nazwisko zawodnika, którego ma na oku w kontekście potencjalnej kolejnej walki.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak

Przypominamy, że gala High League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Walka Jóźwiak vs Najman 2 będzie rewanżem za starcie, które odbyło się na gali Wotore. To tam Paweł Jóźwiak zaprezentował – jak to określił później sam Najman – najmocniejszy cios, jaki “El Testosteron” przyjął kiedykolwiek w swojej karierze.

Paweł Jóźwiak podał nazwisko zawodnika, którego ma na oku: Chętnie bym miskę oklepał

Po I Konferencji prasowej przed High League 6, Paweł Jóźwiak w rozmowie z Adrianem Węgierskim podał nazwisko zawodnika, którego “miskę by oklepał” w najbliższym czasie.

“Za skórę to mi zaszedł Dubiel na maksa. Jemu chętnie bym miskę oklepał, bo mnie zdenerwował bardzo. Ale na razie skupiam się na Najmanie Marcinie, nie zaprzątam sobie głowy innymi, bo teraz jest robota do zrobienia i potem będzie czas. Wkrótce włodarze PRIME-u ogłoszą kolejną galę, także ja na razie nie wychodzę przed szereg, skupiam się na własnej robocie.”

O co chodzi w tym konflikcie na linii Dubiel-Jóźwiak? Więcej możecie zobaczyć TUTAJ -> Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO]

Cała rozmowa Adriana Węgierskiego z MMA.PL z prezesem Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285! Jesteście pod wrażeniem?

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż! Co wy na to?

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis