MMA PLCiekawostkiPrezes FEN Paweł Jóźwiak chce zostać aktorem! Pokazał swoją muskulaturę, którą straszy Najmana!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak chce zostać aktorem! Pokazał swoją muskulaturę, którą straszy Najmana!

Wygląda na to, że prezes FEN Paweł Jóźwiak ma ciągoty na to, by zostać aktorem! Sternik jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce zgłosił się jako chętny do wzięcia udziału w reklamie, która wyprodukowana zostanie w klimacie wojennym.

Paweł Jóźwiak pokazał przy tym swoje umięśnione ciało, nad którym pracuje od czasów akceptacji walki z Marcinem “El Testosteronem” Najmanem.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak chce zostać aktorem! Pokazał swoją muskulaturę, którą straszy Najmana!

Oprócz pracy nad październikową galą FEN 36, która odbędzie się w Szczecinie, Paweł Jóźwiak jest chętny na udział w reklamie, gdzie mógłby pokazać się w klimacie wojennym.

Prezes FEN odpowiedział na ogłoszenie zamieszczone na Facebooku, w którym rekruter poszukuje “postawnych i mocno zbudowanych mężczyzn”.

Paweł Jóźwiak swoje zgłoszenie uzupełnił zdjęciem aktualnej sylwetki:

Zdjęcie

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.