MMA PLBoxdelPrezes FEN naładowany przed walką z Boxdelem na FAME 17: Ta piącha pośle Cię na dechy [WIDEO]

Prezes FEN naładowany przed walką z Boxdelem na FAME 17: Ta piącha pośle Cię na dechy [WIDEO]

“Prezes FEN” czyli Paweł Jóźwiak wydaje się być mocno naładowany emocjami przed walką z Boxdelem, do której dojdzie już 3 lutego na gali FAME 17 w krakowskiej Tauron Arenie. W sieci pojawił się właśnie materiał wideo pokazujący dzień treningowy Prezesa.

Prezes FEN naładowany przed walką z Boxdelem

Paweł Jóźwiak i Michał Baron zmierzą się ze sobą w starciu “włodarzy”. Areną pojedynku będzie rzymska klatka, a przegrany tej konfrontacji nie otrzyma za swój występ złamanego grosza, gdyż cała stawka finansowa starcia (400 tysięcy złotych) powędruje w ręce zwycięzcy.

Prezes FEN naładowany przed walką z Boxdelem na FAME 17: Ta piącha pośle Cię na dechy

Paweł Jóźwiak w materiale opublikowanym przez FAME MMA pokazał swoje przygotowania do starcia z Boxdelem i wysłał mu przesłanie. Przesłanie, po którym Boxdela może zmrozić:

“No dobra Grubasku. Dużo sobie gadaliśmy dotychczas. Jeszcze trochę popierdolimy na tych konferencjach, a potem skończy się pierdolenie i przemówią pięści. Przyjrzyj się mój kochany Grubasku dokładnie: właśnie ta piącha pośle Cię na dechy kurwa. I będziesz leżał i kwiczał.”

Cały materiał z udziałem Prezesa FEN przed galą FAME 17 do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis