MMA PLArchiwumFAME MMAPrezes FAME MMA chce zrezygnować ze swojej funkcji! Dwóch kandydatów na jego miejsce!

Prezes FAME MMA chce zrezygnować ze swojej funkcji! Dwóch kandydatów na jego miejsce!

Kolejna informacja z kategorii “trzęsienia ziemi” w organizacji FAME MMA! Prezes tej organizacji chce zrezygnować ze swojej funkcji! W tle konkretne dwa nazwiska kandydatów na jego miejsce!

Prezes FAME MMA chce zrezygnować

Sprawa dotyczy aktualnego prezesa organizacji FAME MMA – Krzysztofa Rozpary. “Arapzor” według informacji przekazanych opinii publicznej przez youtubera Sylwestra Wardęgę chce zrezygnować z piastowanej przez siebie funkcji Prezesa spółki będącej właścicielem organizacji FAME MMA.

Przypominamy, że najbliższa gala tej organizacji nosi nazwę FAME: Reborn i jeśli wiadomość o odejściu Krzysztofa Rozpary z funkcji prezesa się potwierdzi, to będziemy mieli kolejny etap odrodzenia się tej freakowej organizacji po aferze Pandora Gate, która ją dotknęła.

Prezes FAME MMA chce zrezygnować ze swojej funkcji! Dwóch kandydatów na jego miejsce!

Według Sylwestra Wardęgi na stole są dwa nazwiska potencjalnych nowych prezesów FAME MMA. W tej roli zobaczymy najprawdopodobniej albo Wojciecha Golę albo Rafała Pasternaka. Obaj są współwłaścicielami organizacji FAME, ale nie piastowali funkcji prezesa spółki.

Planowana rezygnacja Krzysztofa Rozpary ze swojej funkcji zbiegła się niejako z pomysłem, jaki miał podczas ostatniego programu CAGE. Podczas jego trwania do studia zadzwoniła kobieta o pseudonimie “Beverly”, którą okazała się być żona “Arazpora” i wypytywała Sylwestra Wardęgę o zniszczenie życia Boxdelowi:

Krzysztof Rozpara potencjalnie rezygnując z funkcji Prezesa FAME MMA może nadal być współwłaścicielem tej organizacji i tworzyć jej markę na polskim rynku. Możliwe jednak, że będzie piastował mniej eksponowane stanowisko.

A Wy jak uważacie? Skąd ta decyzja Krzysztofa Rozpary o rezygnacji z funkcji prezesa FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis