MMA PLVIP MMAPrezenter MMA VIP przeprasza za udział w konferencji ze “Słowikiem”: Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam

Prezenter MMA VIP przeprasza za udział w konferencji ze “Słowikiem”: Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam

Zamieszanie wokół sobotniej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4 nie cichnie! Tym razem mamy komentarz prezentera Mikołaja Janusza, który przeprosił fanów za to, że był częścią wydarzenia, w którym udział wziął były przywódca gangu pruszkowskiego.

Chodzi o postać Andrzeja Z. ps. “Słowik”, którego w sobotę ogłoszono “bossem” organizacji MMA VIP. Gangster będzie promował wydarzenia organizacji, której naczelną postacią jest Marcin Najman.

Najbliższa gala MMA VIP 4 odbędzie się 25 lutego. Miejsce organizacji nie jest na razie znane, bowiem miasto Kielce wycofało się ze współpracy z organizacją po “aferze ze Słowikiem”.

Prezenter MMA VIP przeprasza za udział w konferencji ze “Słowikiem”: Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam

Mikołaj Janusz, o którym w tej wiadomości piszemy, opublikował na Twitterze krótki wpis, w którym przeprosił fanów za udział w konferencji MMA VIP 4 i zapewnił, że organizatorzy ukryli przed nim udział w wydarzeniu “Słowika”.

Nie wiadomo czy gdyby organizatorzy powiedzieli Januszowi o obecności gangstera, to ten nadal by prowadził konferencję, ale z wydźwięku poniższego tweeta wygląda, że nie:

“W sobotę prowadziłem konferencje MMA-VIP 4. Jestem zawodowym prezenterem i miewam różne zlecenia. Taki zawód. W tym przypadku organizator zataił, że gościem niespodzianką będzie „Słowik”. Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam a jak kogoś to oburzyło to przepraszam.”

Zobacz także:

Jacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański w 2021 roku budził bardzo duże zainteresowanie. Jak widać ”Muran” dalej wzbudza emocje. 52-latek na insta stories pokazał ciągle pojawiające się wiadomości od obserwujących. Murański może liczyć na spore wsparcie.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Karwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Konrad Karwat piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na High League 2, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem. Karwat  wypowiedział się również o potencjalnym debiucie Dominika Abusa.