MMA PLBoksPremiera filmu Creed 3 w listopadzie! Sylvester Stallone nie powtórzy… roli Rocky’ego!

Premiera filmu Creed 3 w listopadzie! Sylvester Stallone nie powtórzy… roli Rocky’ego!

Już dwudziestego czwartego listopada w Święto Dziękczynienia w USA odbędzie się premiera trzeciej części ”Creed”. Legendarny Sylvester Stallone w końcu odpowiedział na pytania i zdradził czy pojawi się w następnej części.

Rocky

Film ”Creed” to w jakimś sensie kontynuacja kultowej serii ”Rocky Balboa”. Sylvester Stallone w dwóch częściach wcielił się w rolę trenera Adonisa “Donnie” Johnsona, który pod okiem ”Włoskiego Ogiera” zdobył mistrzostwo świata.

Warto zaznaczyć, że Johnson to nieślubny syn Apollo Creeda. Dwie części filmu ”Creed” przyniosły sukces. Obie zarobiły do tej pory prawie 400 milionów dolarów na całym świecie.

Creed 3 bez Sylvestra Stallone!

W końcu Sylvester Stallone odpowiedział na pytania widzów. 74-latek rozwiał wątpliwości! Trzecia część filmu ”Creed” została nakręcona bez udziału Stallone’a.

Co ciekawe główny bohater filmu Michael B. Jordan postanowił zostać reżyserem. To nie koniec,bo scenariusz napisały też nowe osoby. Zostali nimi Zach Baylin i Keenan Coogler.

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Nauczycielka matematyki już w sobotę zawalczy o… mistrzostwo świata w boksie! Będziecie śledzić?

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już w sobotę w Londynie stanie przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Pięściarka z Australii jest nauczycielką matematyki w liceum. Bridges postanowiła spełnić swoje marzenia i już w weekend będzie miała na to szansę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis