MMA PLJan BłachowiczPremier Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC!

Premier Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC!

Premier naszego kraju, Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zwycięstwa na minionej gali UFC 253 i zdobycia pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie!

Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi
Foto: Facebook/ UFC

Pochwały w stronę Polaka płyną teraz z całego świata. Sukces Błachowicza zanotowano także na najwyższych szczeblach władzy państwowej. Premier Mateusz Morawiecki w pięknych słowach pogratulował rodakowi wygranej w UFC!

Premier Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC!

Błachowicz w jednej z najważniejszych walk gali UFC 253, a z pewnością w najważniejszej w historii polskiego męskiego MMA znokautował w drugiej rundzie Dominicka Reyesa i sięgnął po mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC:

Mateusz Morawiecki w swoich mediach społecznościowych tak skomentował wygraną Polaka i sięgnięcie przez niego po największy laur w mieszanych sztukach walki:

“Legendarna Polska siła!🇵🇱 Książę Cieszyna! To zachwyty, które rozbrzmiewają dzisiaj w świecie mieszanych sztuk walki po kosmicznym zwycięstwie polskiego czempiona Jana Błachowicza. Polak po prostu rozniósł faworyzowanego rywala i został mistrzem świata federacji UFC. To była biało-czerwona noc w Abu Zabi. Nie możemy sobie wymarzyć lepszej promocji Polski niż przez piękne sportowe zwycięstwa. Panie Janie, gratuluję. Wielka sprawa❗️✌️🇵🇱

Legendarna Polska siła!🇵🇱 Książę Cieszyna! To zachwyty, które rozbrzmiewają dzisiaj w świecie mieszanych sztuk walki po…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Niedziela, 27 września 2020

Zobacz także:

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa: Złamałem mu nos. Wiedziałem, że jeszcze chwila i będzie po robocie!

To był jeden z najpiękniejszy dni w polskim MMA! Jan Błachowicz (27-8) zostaje nowym mistrzem kategorii półciężkiej. Polak liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego zestawienia z ”Bonesem”.

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Błachowicza! Zaskakujące słowa byłego mistrza!

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Jana Błachowicza na minionej gali UFC 253, po którym Polak sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej. “Bones” wysłał zaskakująco miłą wiadomość.

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis