MMA PLArchiwumFreak FightPrawdziwy freak fight – kołowrotki, cepy! Hala w Czechach wypełniona po brzegi! [WIDEO]

Prawdziwy freak fight – kołowrotki, cepy! Hala w Czechach wypełniona po brzegi! [WIDEO]

Jak widać nie tylko w naszym kraju freak fighty budzą duże zainteresowanie. Podobną sytuację mamy u naszych sąsiadów. Mowa o Czechach, gdzie niedawno wystartowała organizacja Clash Of The Stars. Celebryci, youtuberzy, aktorzy – wyjaśniają swoje spory w klatce. Warto zaznaczyć, że tam również na konferencjach i ceremoniach ważenia są tak zwane dymy.

Czechy

Czeska organizacja będzie sięgać po freak fighterów z Polski? Tego nie możemy wykluczyć. Takie domysły internautów pojawiły się po wpisie Kacpra Błońskiego na twitterze. Zawodnik FAME MMA wyjawił, że dostał propozycję walki poza granicami Polski.

miałem walczyć na zagranicznej gali jako last minute pick (międzynarodowe gwiazdy w górze karty), ale niestety nie wypaliło 🙁 trochę smutno bo już rozbudził się we mnie głód walki i rozpocząłem treningi nie mogę się doczekać kolejnego pojedynku 2023 will be crazy

To jest prawdziwy freak fight!

Od razu przypomina się pierwsza gala FAME MMA jak widzimy jeden z pojedynków Clash Of The Stars. Tutaj nie ma umiejętności, techniki…  W tym starciu nie brakowało kołowrotków, cepów i innych mało spotykanych sytuacji w pro zawodowym MMA.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Jake Paul pokonał GOAT-a! Anderson Silva leżał na deskach [WIDEO] Widzieliście?

To coś nieprawdopodobnego! Amerykański youtuber, Jake Paul pokonał zawodnika, którego wielu fanów mieszanych sztuk walki uważa za GOAT-a! Anderson Silva, bo o nim mowa leżał w ich walce na deskach!

Krzysztof Jotko zwolniony z UFC. Co dalej z Polakiem?

Dość niespodziewana wiadomość. Krzysztof Jotko (24-6) został zwolniony z organizacji UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis