MMA PLBoksPrawdziwy bohater! Łomaczenko wstąpił do batalionu obrony terytorialnej Ukrainy!

Prawdziwy bohater! Łomaczenko wstąpił do batalionu obrony terytorialnej Ukrainy!

Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) wstąpił do batalionu obrony terytorialnej Ukrainy. Utytułowany pięściarz zamierza bronić swojej ojczyzny do samego końca.

Łomaczenko

Dwukrotny mistrz olimpijski od samego początku reagował w mediach społecznościowych – na ciężką sytuację w Ukrainie. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Modlitwa o pokój na świecie i oświecenie narodów ziemi. O Panie, obdarz swój lud pokojem. O Panie, daj swojego Ducha Świętego swoim sługom, aby rozgrzewał ich serca Twoją miłością i prowadził ich do wszelkiej prawdy i dobra. Panie, daj im swoją łaskę, aby w pokoju i miłości mogli Cię poznać i pokochać, i powiedzieć, jak apostołowie na Taborze: “Dobrze nam, Panie, jest być z Tobą”. Rozgrzej smutne serca ludzi, niech Cię chwalą w radości, zapominając o smutkach ziemi. Pocieszycielu dobry, proszę Cię ze łzami, pociesz smutne dusze Twego ludu. Spraw, aby wszyscy Twoi wierni poznali Twoją miłość i słodycz Twojego Ducha Świętego, aby zapomnieli o smutkach ziemi, porzucili wszelkie zło, przylgnęli do Ciebie z miłością i żyli w pokoju, pełniąc Twoją wolę na Twoją chwałę.

To jest bohater!

Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) nie zamierzał nigdzie uciekać. Były mistrz świata wstąpił do Batalionu Obrony Terytorialnej w Białogrodzie nad Dniestrem.

34-latek po stracie tytułów wrócił na odpowiednie tory. Ukrainiec pod koniec czerwca zdemolował Masayoshi Nakatani, a w grudniu pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Richarda Commey’a.

Zobacz także:

Właściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował! Widzieliście?

Jakub Henke jeden z właścicieli PunchDown, a teraz Slap Fighting Championship postanowił zabrać głos. Jakub wspomniał o sytuacji z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem, który nie zasięgnął potwierdzonych informacji  – tylko publikował post za postem w mediach społecznościowych.

UFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą! Co wy na to?

Już dziewiętnastego marca ma odbyć się UFC w Londynie. Main event jest mocno zagrożony. W wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9) ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem (11-2). Aktualna sytuacja spowodowała, że doświadczony Rosjanin ma problemy z wizą i jego walka w Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis