Pracuj z najlepszymi – Osoba do przeprowadzania wywiadów i operator/montażysta poszukiwany!

Sporty walki to Twoja pasja? Mieszkasz w Warszawie lub okolicy? Nie boisz się nowych wyzwań i występowałeś już przed kamerą? Jeśli trzykrotnie odpowiedziałeś „TAK”, to być może właśnie Ciebie szukamy!

W związku z tym, że portal MMA.pl stale się rozwija, pragniemy ogłosić, że poszukujemy osoby chętnej do współpracy. Co będzie Twoim głównym zadaniem? Przede wszystkim przeprowadzanie wywiadów z zawodnikami MMA na terenie Warszawy i nie tylko. Dotyczy to rozmów zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Co według nas powinien posiadać idealny kandydat:

  • wysoki poziom kultury osobistej oraz nienaganną prezencję
  • doświadczenie w tego typu pracy/lub pracy przed kamerą
  • umiejętność montowania filmów
  • dobrą organizację czasu pracy oraz szybkość w działaniu

Mile widziana osoba z własnym sprzętem. Co oferujemy? Dobre wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w jednym z najlepszych portali branżowch w Polsce. Dodatkowo możliwość uczestniczenia w największych wydarzeniach związanych z MMA, z zupełnie innej strony. Na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie pozostałych członków redakcji.

JEST TO PRACA DODATKOWA, NAJCZĘŚCIEJ WEEKENDOWA, DYSPOZYCYJNOŚĆ W TYGODNU MILE WIDZIANA!

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na dom.wozniak89@gmail.com. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.