MMA PLHighleaguePPV High League 3 – gdzie i jak oglądać galę? Online stream w internecie, transmisja

PPV High League 3 – gdzie i jak oglądać galę? Online stream w internecie, transmisja

High League 3 tylko w PPV! Już jutro w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się kolejna gala freak fight. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie dostępna w PPV W tym artykule wytłumaczymy, gdzie można oglądać galę. Dostępny stream online w internecie będzie dostępny płatnie. Organizator przewiduje dwa pakiety.

High League 3 PPV - gdzie oglądać galę? Transmisja stream online w internecie
Foto: High League

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

W walce wieczoru gali High League 3 wystąpi popularny raper Alberto, który skrzyżuje rękawice z Marcinem Dubielem. Co-main eventem przedsięwzięcia będzie powrót Roberta “Hardkorowego Koksa” Burneiki do klatki i debiut reprezentanta “Warszawskiego Koksa” Roberta Orzechowskiego znanego jako “Robur WK”.

Zobacz: High League 3: Karta walk i rozpiska! Zobacz, kto walczy na gali!

Dojdzie także do walki pań, na zasadach zbliżonych do boksu birmańskiego. “Lil Masti” i “Zusje” zmierzą się w starciu stójkowym, gdzie dozwolone będą również uderzenia głową.

High League 3 dostępne tylko w PPV!

Ponadto emocje będą eskalować przy występie dwóch zawodników, którzy umiejętności sportowe mają niemałe, chodzi o fakt, iż na zasadach MMA Denis “Bad Boy” Załęcki podejmie Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Przed nimi widzowie będą mieli okazję oglądać kolejne starcie kobiet: Ewa “Kleo” Brodnicka – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk.

Ostatnie starcie dodane do karty walk będzie generować ogromne “dymy”. Alan Kwieciński po rozróbie na pierwszej konferencji został zestawiony z ojcem Denisa Dawidem “Crazy” Załęckim.

Czytaj: Bilety na High League 3 się kończą! Zostały ostatnie wejściówki – ile kosztują? Cena

Trzy walki otwierające galę to Łukasz “Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski, Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński oraz Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba.

High League 3 PPV – gdzie oglądać?

Jednakże gala High League 3 transmitowana będzie na highlive.tv, a dostęp do wydarzenia można zakupić w dwóch wariantach. Wśród dostępnych płatności znajdziemy BLIK i przelew internetowy (najtańsze opcje bez dodatkowej prowizji), a także paysafecard, płatność kartą, Google Pay Apple Pay, PayPal, najdroższą opcja jest SMS Premium.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p oraz dostęp do gali przez 24 godziny po zakończeni. Cena zaczyna się od 29,99 zł.

High League 3 PPV – gdzie oglądać galę? Transmisja stream online w internecie

Wariant PREMIUM z kolei daje jakość transmisji 1080p oraz dostęp do 7 dni po zakończeniu gali. Wariant ten obejmuje również transmisję z tzw. hejt roomu, cena zaczyna się od 34,99 zł.

High League 3 PPV – gdzie oglądać galę? Transmisja stream online w internecie

High League 3 – karta walk:

Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis