MMA PLFreak FightPoznaliśmy właściciela nowej freakowej organizacji! Jest nim… Antek Królikowski!

Poznaliśmy właściciela nowej freakowej organizacji! Jest nim… Antek Królikowski!

Royal Division to nowa freakowa organizacja. Dziś na instagramie oficjalnie poznaliśmy właściciela nowego projektu. Pierwszy event odbędzie się trzydziestego kwietnia w Opolu (Stegu Arena).

Królikowski

Organizacja ogłosiła już dziesięciu uczestników. Swoją kolejną walkę stoczy dobrze znany z gal FAME MMA – Tomasz Olejnik. Czy i tym razem usłyszymy: ”gdyby nie ten parter”. Jego przeciwnikiem będzie Kornel Typa z Giżycka. Nie zabraknie również uczestnika reality show. Mowa o Dominiku Grocie, który znany jest z ”Love Island”. Program ten budzi duże zainteresowanie na kanałach Polsatu.

Co ciekawe Grot wystąpił w poprzednim roku na gali Armia Fight Night 10, gdzie zaprezentował się naprawdę niezłej strony. Dominik nie zamierzał odpuszczać do samego końca – co się finalnie opłaciło. Dominik Grot w drugiej rundzie przed czasem odprawił Karola Miśkiewicza. 

Poznaliśmy właściciela!

Wszystko jasne. Właścicielem nowo powstałej organizacji Royal Division jest Antek Królikowski. 33-latek to przede wszystkim znany aktor. W ostatnim czasie przy Królikowski pojawiło się sporo kontrowersji…

CZAS NA POTĘŻNE WYBUCHOWE INFO 💥 Każda rozgrywka, a zwłaszcza królewska potrzebuje MISTRZA GRY 😈🎰, który będzie rozdawał karty 🃏👌♥️♣️♦️ Nastał więc czas aby odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych przez was pytań, kto pociąga za sznurki❓🧐 POZNAJCIE POTĘŻNEGO WŁODARZA ROYAL DIVISION, KTÓRYM JEST ZNANY I LUBIANY ANTEK KRÓLIKOWSKI 😁💪 Antoni jest bohaterem takich produkcji, jak Pętla, Jak pokochałam gangstera, Dom nad rozlewiskiem, Lejdis, czy Miasto 44, toteż występy przed kamerą nie stanowią dla niego absolutnie żadnego problemu, a jak będzie z okiełznaniem naszych gwiazd

Już w sobotę we Wrocławiu odbędzie się pierwsza konferencja Royal Division, na której poznamy walkę wieczoru.

Zobacz także:

Artur Szpilka zdecydował! Idzie walczyć w MMA! Wiemy, w której organizacji wystąpi! Widzieliście?

Wygląda na to, że Artur Szpilka już oficjalnie zdecydował o swojej przyszłości! Utytułowany i rozpoznawalny pięściarz będzie walczył w formule MMA! Wiemy, w jakiej organizacji go zobaczymy!

Will Smith spoliczkował komika na oczach świata! Malik Montana zaprasza go do… High League! Co wy na to?

To, że Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka na oczach całego świata już wiemy, ale o tym, że Malik Montana zaprosił go do High League, to pewnie dopiero się dowiadujecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis