Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCeltic GladiatorPoznaliśmy pierwsze zestawienia gali Celtic Gladiator 27!

Poznaliśmy pierwsze zestawienia gali Celtic Gladiator 27!

Jak na marzec przystało, czeka nas porządny start sezonu w MMA. Przed nami kilka polskich gali, w tym kolejna, już 27. edycja gali Celtic Gladiator. Oprócz daty i miejsca poznaliśmy także pierwsze zestawienia gali.

Poznaliśmy pierwsze zestawienia gali Celtic Gladiator 27
Foto: Celtic Gladiator, Facebook

Polsko-irlandzka organizacja Celtic Gladiator zawita tym razem do Bełchatowa. Jest to szósty raz, kiedy zobaczymy tę galę w Polsce – wcześniej mogliśmy ją obejrzeć m.in. w Krakowie i Bielsku-Białej. Ostatnia, 26. edycja odbyła się z kolei w Olsztynie. Od 2011 roku, po pierwszej gali w Irlandii, organizacja zawitała także niejednokrotnie do Stanów Zjednoczonych.

Uwaga kochani kibice! Celtic Gladiator zostaje w Polsce! Już 14 marca to Bełchatów stanie się areną ówczesnych “gladiatorów”. Po sukcesie w drugim evencie w Olsztynie, Celtic Gladiator nadciąga właśnie do Bełchatowa, będzie to już 6 edycja w Polsce. Niebawem będziemy odsłaniać karty zawodników, którzy postarają się o niezapomniane widowisko. Trzęsienie ziemi, grzmoty, krew i pioruny, ciężkie nokauty i zacięte walki, to co Wy kibice lubicie najbardziej! Celtic Gladiator nadciąga! Zapraszamy!

Stoliki A – stoliki z kateringiem i wejściem na strefę. Wszystkie bilety VIP upoważniają do pierwszeństwa przy wejściu.

Bilety do zakupu 🎫 at:
https://www.kupbilecik.pl/…/…/Bełchatów/Celtic+Gladiator+27/

#LIKE #COMMENT #SHARE

📅 Saturday 14th March 🔜
🏟 Bełchatów
🌍 Hala Energia Bełchatów, Poland

Uwaga kochani kibice! Celtic Gladiator zostaje w Polsce! Już 14 marca to Bełchatów stanie się areną ówczesnych "…

Opublikowany przez Celtic Gladiator Poland Piątek, 10 stycznia 2020

Do tej pory poznaliśmy aż pięć pełnych zestawień. Pierwszym z nich jest pojedynek w formule K1, cztery kolejne to walki MMA. Poniżej przedstawiamy kilka kart z oficjalnego profilu instagramowego gali Celtic Gladiator.

View this post on Instagram

Uwaga Bełchatów!!! Nadszedł najwyższy czas na odsłanianie kart, zbilżającego się eventu! W formule K1 do 67 kilogramów, na przeciw siebie staną Michał Benben(2-2) vs Mateusz Janik(2-2). Michał to urodzony bełchatowianin, zawodnik klubu ‪Palestra Warszawa‬, a co najciekawsze trener Gladiators Bełchatów. Doświadczony fighter, który potrafi przekazać swoje umiejętności młodszym pokolenią, oraz wspierać swoich podopiecznych w ich walkach. Tym razem to on stanie w "celtyckiej klatce" stając się jednym z gladiatorów. Jednak coś na ten temat już wie będąc trenerem Gladiators Bełchatów. Mateusz reprezentuje klub Thai Gym Tarnów. Zamierza przyjechać do przysłowiowej "paszczy lwa" i dać lekcję "Panu trenerowi". Janik to 24-letni fighter przed którym, jeszcze długa droga wojownika. Młody, "głodny zwycięstwa wilk", który zamierza "zapolować" ‪14 marca‬ w "celtyckiej klatce" Dwóch zawodników z tym samym rekordem, kto zejdzie z dodatnim bilansem? Czy doświadczony Benben, niesiony dopingiem swoich kibiców i zawodników da "lekcje" Janikowi? A może to Mateusz nauczy przeciwnika czegoś nowego? Jedno jest pewne, Ci dwaj panowie spotkają się w klatce za równe 2 miesiące i pokażą na co ich stać, a pytania rozstrzygnie "Celtycka arena" w Bełchatowie. Musicie tam z nami być! Zapraszamy i do zobaczenia! 🎫 at: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48030/Bełchatów/Celtic+Gladiator+27/ #LIKE #COMMENT #SHARE 📅 Saturday 14th March 🔜 🏟 Bełchatów 🌍 Hala Energia Bełchatów, Poland @eventtv.global2018 @cbdphenomenal2019 @mmanewspl @mma.pl @mmarocks_pl

A post shared by Celtic Gladiator (@celtic_gladiator_) on

Gala Celtic Gladiator 27 już 14 marca w Bełchatowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis