MMA PLMMA AttackPoznaliśmy kolejnego zawodnika MMA Attack! To będzie jego 10. zawodowa walka!

Poznaliśmy kolejnego zawodnika MMA Attack! To będzie jego 10. zawodowa walka!

Organizacja MMA Attack odsłania kolejne karty. Trzecim zawodnikiem, który wstąpił w szeregi jest Krystian Blezień. Dotychczas poinformowano, że na wrześniowej gali wystąpi także Łukasz Stanek oraz Artur “Kornik” Sowiński.

MMA ATTACK KRYSTIAN BLEZIEŃ
Foto: MMA ATTACK KRYSTIAN BLEZIEŃ

Rozpiska MMA Attack zapowiada się naprawdę pasjonująco! Organizacja ma w zanadrzu kilka mocnych asów w rękawie, które dopiero przed nami. Póki co wiemy, że na gali wystąpi były mistrz KSW Artur Sowiński oraz walczący w przeszłości m.in. na Armia Fight Night, Silesian MMA i FEN Łukasz Stanek.

MMA Attack ogłasza kolejnego zawodnika!

Teraz dowiadujemy się, że do wymienionego grona dołącza Krystian Blezień, którego bilans wynosi sześć zwycięstw i trzy porażki. Zawodnik Legion Team Tarnów lubuje się passą trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni raz w klatce widzieliśmy go 11 czerwca. Wówczas na gali Silesian MMA 6 pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Rafała Raczyńskiego.

Czwartą galę będzie mogło oglądać 2500 widzów, bowiem tyle jest w stanie pomieścić wybudowana w zeszłym roku nowoczesna Będzin Arena.

Przedstawiamy kolejnego zawodnika wrześniowej Gali MMA ATTACK 4 – #COMEBACK

Jest Nim Krystian Blezień ‼️

Jak myślicie kto będzie Jego przeciwnikiem⁉️

💣Przedstawiamy kolejnego zawodnika wrześniowej Gali MMA ATTACK 4 – #COMEBACKJest Nim Krystian Blezień ‼️Jak myślicie kto będzie Jego przeciwnikiem⁉️MMA.pl MMA-bądź na bieżąco

Posted by MMA ATTACK on Tuesday, August 16, 2022
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis