Poznaliśmy kartę walk FAME MMA 4. Zobacz kto wystąpi na gali w Częstochowie

Foto: FAME MMA YouTube
Foto: FAME MMA YouTube

Poznaliśmy właśnie pełną kartę walk FAME MMA 4. 22 czerwca w Częstochowie zobaczymy osiem pojedynków, które z pewnością zachwycą widzów. Na kanale FAME MMA pojawił się oficjalny zwiastun czwartej gali.

Poznaliśmy uczestników, którzy będą starali się dostarczyć fanom jak najwiecej emocji. Czeka nas jeden pojedynek mistrzowski, co więcej będzie to walka pań. Marta Linkiewicz (1-0) szybko powróci do oktagonu, aby skrzyżować rękawice z Lil Masti (0-0), znana bardziej pod nazwą „Sexmasterka”.

Co-main eventem wydarzenia będzie starcie, o którym już pisaliśmy: Medusa (0-0) vs. Knaziuu (0-0). Oprócz tego po dłuższej przerwie do klatki znów zawita jeden z szefów organizacji FAME Michał „Boxdel” Baron (1-0), który zawalczy z „Kubańczykiem” (0-0), szerzej znanym jako ochroniarz Lorda Kruszwila.

Czas rozwiązać konflikt! Doczekaliśmy się konfrontacji pomiędzy Dawidem „Ambro” Ambroziakiem, a Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Do pojedynku miało dojść już na gali numer trzy, ale „Ambro” doznał kontuzji ręki, która wykluczyła go z występu. Na kolejne zestawienie nie trzeba było długo czekać. Panowie spotkają się w Częstochowie, z tą różnicą, że walka będzie na zasadach K-1.

Już na jednej z konferencji przed FAME MMA 3 zapowiedziano długo wyczekiwane starcie pomiędzy Adrianem Polakiem (0-2), a Amadeuszem Ferrari (1-1). Teraz oficjalnie mówić, że staną naprzeciw siebie.

FAME MMA 4 będzie obfite w zawodników, którzy na co dzień zajmują się hip-hopem. Popularny raper z Żyrardowa Krystian “Jongmen” Brzeziński (0-0) zmierzy się z Kamilem “Kasti” Stępińskim (1-0). Raper “Kizo” zawalczy z YouTuberem Makowskim (0-0), który kojarzony jest jedynie z tego, że często udziela się u innego zawodnika FAME MMA Isamu.

Po porażce z Patrykiem “Ryba” Karasiem (1-0), Filip “Filipek” Marcinek (0-1) pragnie w końcu zwyciężyć. Jak na razie nie podano kto będzie przeciwnikiem rapera z Milicza, ale dużo mówi się o jego największym wrogu “Tombie”. Gdyby włodarzom udało się zestawić tych dwóch zawodników, to byłaby to prawdziwa gratka dla fanów, gdyż obaj się mocno nienawidzą już od kilku lat.

FAME MMA 4 oficjalny zwiastun

FAME MMA 4 karta walk

Linkiewicz vs Lil Masti “Sexmasterka”
Medusa vs Knaziu
Boxdel vs Kubańczyk
Ambro vs Don Kasjo (walka w K-1)
Filipek vs Tomb
Kizo vs Makowski
Polak vs Ferrari
Jongmen vs Kasti