Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksPoznajcie wstrząsającą historię rywala Łukasza Różańskiego: Boks uratował moje życie!

Poznajcie wstrząsającą historię rywala Łukasza Różańskiego: Boks uratował moje życie!

Alen Babić (11-0, 10 KO) już w najbliższą sobotę zmierzy się w Rzeszowie z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0,13 KO). W stawce tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii bridger. Chorwat opowiedział w wstrząsającą historię o swoim życiu. Babić zapewnia, że boks uratował jego życie.

Babić

Babić prawie wszystkie swoje pojedynki odnotował w Anglii. W ostatnich starciach została dość mocno podniesiona poprzeczka jeśli chodzi o rywali. Chorwat chociażby w 2021 roku szybko i w efektowny sposób zastopował Erika Molinę. Alen w ostatniej walce po ringowej wojnie pokonał na punkty innego naszego reprezentanta – Adama Balskiego.

Na tej samej gali zobaczymy dwie walki o mistrzostwo Europy. Przed taką szansą stanie Michał Cieślak (23-2, 17 KO) oraz niepokonana Laura Grzyb (8-0, 3 KO). Trzeba przyznać, że będzie to największe wydarzenie pięściarskie od lat w Polsce.

Babić: Prześladowali mnie w szkole!

Alen Babić (11-0, 10 KO) opowiedział o swojej historii. Chorwat gwarantuje, że boks uratował jego życie – o czym powiedział w rozmowie z Super Expressem.

Praktycznie przez wszystkie lata szkoły byłem prześladowany. Byłem gruby, w wieku 14 lat ważyłem 100 kg, do tego pryszcze. Traktowali mnie jak odmieńca, ciągle zaczepiali, popychali, wyrzucali plecak za okno. Unikałem ich jak tylko mogłem. Dziś to brzmi niedorzecznie, ale wtedy bałem się też bić. Od dziecka byłem jednak stworzony do sportu. Z innych przedmiotów szło mi beznadziejnie, ale lekcje wychowania fizycznego zawsze sprawiały mi dużo przyjemności. Byłem nawet mistrzem Chorwacji w MMA, ale kiedyś przypadkowo trafiłem na salę bokserską i już nigdy go nie porzuciłem. Boks uratował mi życie (…) Miejsce, w którym się wychowałem, nie dawało zbyt wielu ciekawych perspektyw. Wyjechałem z domu w wieku 19 lat i więcej ich już nie widziałem, ale oni na pewno wiedzą, że wkrótce mogę zostać mistrzem świata i teraz mi zazdroszczą. To będzie piękna zemsta za te trudne czasy. Naprawdę poświęciłem wiele, by zrealizować swoje największe marzenie. Wiem, że wy w Polsce będziecie wszyscy trzymać kciuki za Łukasza, ale to ja sięgnę po pas. Musicie mi wybaczyć.

To nie koniec, bowiem droga Babicia była długa i trudna… Alen zapewnił, że uciekał przed biedą i sypiał w aucie oraz toczył walki na ulicy. Chorwat pracował również jako bramkarz, ale gdy nadarzyła się tylko okazja/szansa to robił wszystko, aby spełnić swój cel/marzenie.

Zobacz także:

Radosław Paczuski kontra Mamed Khalidov? Doświadczony kickboxer zabiera głos!

Radosław Paczuski (5-1) w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalne starcie z Mamedem Khalidovem (36-8-2). Paczuski zapewnił, że nie chciałby takiego zestawienia.

Anderson Silva wskazał miejsce i rywala, z którym chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek! Widzieliście?

Jak widać Anderson Silva (34-11) myśli dalej o potencjalnym starcie w formule MMA. ”The Spider” wskazał miejsce oraz rywala, z którym chciałby stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis