MMA PLCiekawostkiPożegnalna walka Najmana: Kołecki lub Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Pożegnalna walka Najmana: Kołecki lub Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Pożegnalna walka Marcina Najmana nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Chociaż chcących obejrzeć to “widowisko” ze środowiska MMA można policzyć na palcach jednej ręki stolarza, to siłą rzeczy otrzymujemy coraz więcej informacji.

Wszystko oczywiście za sprawą polskiego medialnego GOAT-a – Marcina Najmana, który ponownie opublikował oświadczenie na temat swojej pożegnalnej walki.

Pożegnalna walka Najmana: Kołecki lub Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Tym razem dowiadujemy się, że rywalem Marcina Najmana w jego ostatniej walce w karierze będzie najprawdopodobniej Taxi Złotówa, czyli Szymon Wrzesień, były zawodnik FAME MMA, który pokonał w swojej karierze między innymi Bonusa BGC:

BONUS BGC VS TAXI ZŁOTÓWA FAMEMMA 3 GIF | Gfycat

Innym zawodnikiem, który jest brany pod uwagę przez “El Testosterona” jest… Sylwester Kołecki, prywatnie brat Szymona Kołeckiego, gwiazdy KSW.

Co ważne, sędzią ringowym na pożegnalnej gali organizowanej przez Marcina Najmana ma być… Mirosław Okniński, który najpierw chciał “El Testoterona” chować w szafie, a potem odświeżył z nim relacje:

“Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli zrobimy sześć-siedem pojedynków. Damy szansę młodym zawodnikom, ale mamy też zamiar gościć u nas naprawdę znakomitych zawodników MMA. Co do rywala. Na dziś odezwało się do mnie dwóch zawodników, których poważnie rozważam. Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC, ale odezwał się również brat Szymona Kołeckiego. Kołecki to również opcja, którą biorę bardzo serio pod uwagę. Do połowy grudnia będzie już wszystko jasne. Te nazwiska gwarantują dużo emocji w walce ze mną. Co ważne – sędziowanie tej gali oddaję w ręce Mirka Oknińskiego. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.”

Całe oświadczenie Najmana poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=apWkTuQBWFI
https://youtu.be/apWkTuQBWFI

Zobacz także:

Dana White o powrocie Mike’a Tysona: Przerosło to moje oczekiwania!

Dana White wypowiedział się o powrocie Mike’a Tysona do ringu. Legenda wagi ciężkiej światowego boksu minionej nocy wróciła do startów, by zmierzyć się z Royem Jonesem Juniorem.

Kolejna wielka walka dla polskiego boksu. Szeremeta zawalczy o mistrzowskie pasy z legendą

Już w grudniu Kamil Szeremeta zmierzy się z samym Giennadijem Gołowkinem. Stawką będą mistrzowskie pasy IBF i IBO w kategorii średniej.