MMA PLNajnowszeMurańskiPowstanie pełnometrażowy film by upamiętnić historię życia Mateusza Murańskiego!

Powstanie pełnometrażowy film by upamiętnić historię życia Mateusza Murańskiego!

Tak to prawda! Jacek Murański w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjawił, że powstanie pełnometrażowy film, aby upamiętnić historię życia Mateusza. ”Muran” zdradził, że właśnie wczoraj została podpisana umowa.

Murański

Jacek wziął udział w pierwszej konferencji przed galą High League 7. Były zawodnik FAME MMA wystąpi w ciekawie zapowiadającym się grand prix. ”Muran” zapewnia, że emocje wzbudzają w nim tylko dwa zestawienia. Mowa tu oczywiście o potencjalnej walce z Tomaszem ”Szalonym Reporterem” Matysiakiem i Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Jacek Murański aktualnie ma rehabilitację, a do najbliższej walki będzie przygotowywał się… 10 dni. Mimo wszystko nie brakuje motywacji Murańskiemu, który chciałby wygrać turniej ku pamięci synowi.

Powstanie film!

Jacek Murański w rozmowie z Mateusz Kaniowskim wyjawił, że powstanie pełnometrażowy film o Mateuszu Murańskim. 

Mogę powiedzieć jeszcze jedno – pewnie czym doprowadzę do wściekłości tych hejterów. Pamięć Mateusza będzie też uwieczniona na dużym ekranie, ponieważ duża grupa medialna zwróciła się do mnie z propozycją by upamiętnić historię życia Mateusza w postaci pełnometrażowego filmu i dzisiaj została podpisana taka umowa. Będzie Mateusz uwieczniony, będzie to coś podobnego jak film co TVP zrobiło o Ani Przybylskiej.     

Zobacz także:

High League 7: Znamy wszystkich uczestników grand prix! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Właśnie trwa pierwsza konferencja promująca galę High League 7, która siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Podczas konferencji poznaliśmy wszystkich uczestników ciekawie zapowiadającego się grand prix. Trzeba przyznać, że dawno nie było turnieju, a przede wszystkim takiego!

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis