MMA PLCiekawostkiPowstała książka o Martinie Lewandowskim i KSW “Pod Prąd”! Premiera już 11 sierpnia!

Powstała książka o Martinie Lewandowskim i KSW “Pod Prąd”! Premiera już 11 sierpnia!

Powstała książka o współwłaścicielu Federacji KSW Martinie Lewandowskim “Pod Prąd”. Autorem książki jest znany w środowisku sportów walki trener – Grzegorz “Griszka” Sobieszek. Premiera książki z Martinem Lewandowskim na okładce już 11 sierpnia!

Zapowiedź publikacji wrzucił na swoje media społecznościowe autor książki. Poniżej zachęta do nabycia tej pozycji.

Powstała książka o Martinie Lewandowskim i KSW “Pod Prąd”! Premiera już 11 sierpnia!

“Napisałem książkę! I był to najdłuższy projekt jaki realizowałem w swoim życiu. 3 lata pracy. Setki godzin rozmów z Martinem Lewandowskim, które nagrał mój dyktafon. Drugie tyle których dyktafon nie nagrał. Kilkadziesiąt godzin w rozmowach z innymi ludźmi związanymi z federacją KSW: Mamed, Juras, Pudzian, Marian Kmita… Podróże po całej Polsce: wrocławskie osiedla gdzie mieszkał Martin, olsztyńskie koszary w których trenuje Mamed, szatnie sportowe, siedziba główna Polsatu i zaplecze restauracji Champions. Później tysiące godzin spędzonych przed kompem i mozolne spisywanie tych rozmów. Całonocne rozmyślania o tym, co z tych rozmów zawrzeć w książce i co zainteresuje czytelnika. Pisałem dniami i nocami: w domu, w biurze, na obozach sportowych, w pociągach, w leśniczówce. A później nagle niezadowolony z efektu kreśliłem to co spisałem i pisałem na nowo. To trwało. Te ostatnie trzy lata był dla mnie ciężki w życiu czas: rozstawałem się, zmieniałem mieszkania, brałem kolejny kredyt, był covid który zatrzymał obie moje firmy, zamknęli przedszkola i siedziałem w domu zamknięty z dzieckiem, byłem bardzo samotny i miałem mega doła. Czasem pisało mi się bardzo ciężko. Mijały kolejne miesiące, a ja wciąż miałem rozgrzebany projekt „książka”. Nie lubię rozgrzebanych i nie dokończonych projektów. Dlatego dziś z dumą informuję, że projekt książka zamknąłem i w sierpniu możecie kupić „Pod prąd” w Empiku. Sprawa na pewno by nie miała tak szczęśliwego zakończenia gdyby nie determinacja mojego rozmówcy i współautora Martina Lewandowskiego, a także nieoceniona pomoc mojego serdecznego kolegi Konrada Nowackiego, który nagle z doradcy stał się po prostu redaktorem prowadzącym. Dziękuję wam obu.

💡 Czytającemu te słowa należy się odrobina wytłumaczenia. Jak to się stało, ja napisałem książkę? Do Martina zgłosiło się wydawnictwo Burda z propozycją wydania książki o nim, o jego historii i o innym obliczu federacji KSW. Zaproponowali jako współautora jednego z czołowych polskich dziennikarzy. Martin odmówił twierdząc, że ciężko mu będzie się otworzyć i szczerze rozmawiać z obcą osobą. Zaproponował mnie, za co dziękuję. Zgodziłem się i rozmawialiśmy tygodniami. W pracy, w knajpach w domach, na obozach sportowych, w parkach, w Gorylu, wszędzie. I to była szczera męska rozmowa. Twarzą w twarz rozmawia dwóch dorosłych facetów, którzy nie muszą przed sobą nikogo udawać. Starałem się zadawać Martinowi trudne pytania, bo głęboko wierzę, że tylko odpowiedź na takie, naprawdę interesuje czytelnika. Myślę, że sporo się dowiecie o Martinie, KSW i kulisach powstawania tego rekina biznesu. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić czytając tę książkę, ale również wprawi was ona w zadumę i zadacie sobie te same pytanie, które zadawałem sobie ja: co sprawia że jedni ludzie odnoszą sukces w biznesie a inni nie, jaką cenę za to płacą, czy przekłada się to również na szczęście w życiu prywatnym, i ile trzeba determinacji żeby czasem pójść pod prąd…

ℹ️ Książkę możecie zamówić już dziś online, a fizyczna premiera 11 sierpnia w Empiku.”

Link do zamówień:
➡️https://bit.ly/3lcgDtC

💥 Napisałem książkę! I był to najdłuższy projekt jaki realizowałem w swoim życiu. 3 lata pracy. Setki godzin rozmów z…

Posted by Grzegorz "Griszka" Sobieszek on Saturday, July 31, 2021

Zobacz także:

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

UFC on ESPN 28 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 28 w Las Vegas. Choć rozpiska na papierze nie wyglądała imponująco to nie zabrakło dobrych walk i efektownych skończeń.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.