MMA PLThe WarPowstaje zbiórka po The War 3! Soroko: Zbierzcie mi chociaż z pięć tysięcy, muszę dać dzieciakowi!

Powstaje zbiórka po The War 3! Soroko: Zbierzcie mi chociaż z pięć tysięcy, muszę dać dzieciakowi!

Adam Soroko pokazał wielki charakter i twardą głowę. Karateka doszedł aż do finału walk na gołe pięści. Ostatecznie ”Soroko” musiał uznać wyższość ”Rosa”. Po walce Adam miał ważną prośbę do kibiców.

Soroko

Soroko miał nadzieję, że uda mu się wygrać 50 tysięcy złotych, bo już niebawem rodzi mu się syn. 29-latek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco poprosił widzów/fanów o pomoc.

Przegrał 50 tysięcy złotych. Dajcie mi z 5 tysięcy ey, zbierzcie mi chociaż z pięć tysięcy, muszę dać dzieciakowi. Będę bardzo wdzięczny, i proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Fani podchwycili temat i w internecie szybko powstała zbiórka na stronie ”zrzutka.pl” [TUTAJ]. Opis zbiórki poniżej:

Adam Soroko był jednym z uczestników ostatniej gali The War oraz pozytywnym wariatem tej gali – doszedł do finału. W finale przegrał przez dyskwalifikacje. Wygraną w turnieju była kwota 50 000,00zł – tylko zwycięzca. Kwota ta była jedną z motywacji Adama, któremu niebawem rodzi się dziecko, a sam wytrwale staje na nogi po ciężkim okresie życia, które dało mu w kość. Adam obecnie pracuję, ciężko trenuje, zajmuje się swoją narzeczoną oraz skromnym mieszkaniem które wynajmują wspólnie. Podczas The War w wywiadach przed/po pokazał się przede wszystkim z prawdziwej, szczerej i oryginalnej strony… Nikogo nie udaje… Jest przede wszystkim sobą. Pomyślałem analizując tą osobę w wywiadach (proszę nie kierunkować się wywiadami bezpośrednio po walce w octagonie-potężne emocje robią swoje), że na pewno te pieniądze mu pomogą (jego rodzinie, tym bardziej, że wspomina o tym w załączonym wywiadzie – że prosi o pieniądze dla dziecka), a na pewno zostaną spożytkowane odpowiednio. Zachęcam do wsparcia Adama Soroko – będzie to dla niego Mega pozytywny gest wsparcia od kibiców/fanów. Działamy!!!

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis