MMA PLCiekawostkiPowstaje nowy film o MMA! Znany trener w jednej z głównych ról

Powstaje nowy film o MMA! Znany trener w jednej z głównych ról

Niebawem polska kinematografia otrzyma kolejny film o tematyce MMA. Mianowicie grupa Amazing Time Production zajmie się kręceniem „Wojowniczki”, w której główną rolę zagra Patrycja Wieja.

Powstaje nowy film o MMA
Foto: Instagram.com/Patrycja Wieja

W ostatnim czasie polskie kino zaprezentowało dwa filmy o tematyce sportów walki. Pierwszym z nich był „Underdog” wyreżyserowany przez współwłaściciela KSW – Macieja Kawulskiego. Drugi z nich to z kolei „Fighter”, gdzie postaci głównych bohaterów odegrali Piotr Stramowski oraz Mikołaj Roznerski.

Styczeń 2021 roku przyniesie kolejną produkcję, gdzie fabuła będzie obracać się wokół mieszanych sportów walki. O tym potraktuje „Wojowniczka”. Reżyserami dzieła zostaną Martyna Rejent oraz Łukasz Powaga. Wspomniana dwójka odpowiada również za scenariusz produkcji.

Film opowie o historii młodej dziewczyny, która w przeszłości przeżyła straszną tragedię, przez co musi ona korzystać z usług psychologa. Prawdziwą pomoc bohaterce przynosi jednak MMA. W dalszych losach protagonistka oprócz prowadzenia zawodowej kariery stoczy także sądową walkę o prawa nad córką.

W rolę bohaterki wcieli się Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu „Project Lady”. Ważną rolę do odegrania będzie miał również czołowy polski trener MMA – Andrzej Kościelski. Można wnioskować, iż najpewniej zostanie on trenerem protagonistki. Oprócz samego aktorstwa Kościelski zadba również o choreografię scen walki.

Cały film wyprodukuje Amazing Time Production, które na swoim koncie ma krótkometrażową produkcję o nazwie „Ku Przestrodze”. „Wojowniczka” ma być kręcona we wrześniu i październiku tego roku, natomiast owoc całego przedsięwzięcia ujrzy światło dzienne na początku 2021 roku. Aktualnie „ATP” skupia się na pozyskiwaniu kolejnych sponsorów, a także dogadaniu się z organizacją MMA, która przejmie patronat nad filmem.

Zobacz także:

Pudzianowski wróci do klatki KSW

Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki! Gwiazdor Federacji KSW ogłosił właśnie w mediach społecznościowych powrót do startów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis