MMA PLFreak FightPowstaje nowa organizacja! To będą szalone walki! [WIDEO]

Powstaje nowa organizacja! To będą szalone walki! [WIDEO]

To jest coś nowego… Powstaje właśnie nowa organizacja, w której zobaczymy szalone pojedynki. Walka jedną ręką, podczas gdy druga musi znajdować się na drążku umiejscowionym na stole. 

freak

Warto zaznaczyć, że w Polsce odbyła się już taka gala (nazwa – HOLD’n’HIT), lecz nie było dużego zainteresowania. Czy teraz będzie inaczej? Póki co – zobaczcie jak to wygląda w materiale poniżej.

One Fist to nowa organizacja, która zamierza zaskoczyć swoimi pojedynkami. Kogo chcielibyście zobaczyć w takiej rywalizacji?

Z dniem dzisiejszym właśnie tworzy się historia… Historia widowiskowej i twardej formuły walk na poziomie jakiego jeszcze w Naszym kraju nie było! ONE FIST to nowa jakość, zwariowana do granic formuła walk, niezliczone serie ciosów i imponujące wymiany, twardzi zawodnicy i walka w półdystansie która nie jednego od samego patrzenia przyprawi o ból głowy! To będzie wydarzenie dla ludzi o mocnych nerwach i zawodników o stalowych kochones… Nadchodzi NOWE !

Michał Wlazło wyjaśnił na czym polegają zasady tych szalonych starć.

Witamy! Odsłaniamy kolejne karty i Nasz sędzia główny @michalwlazlo przybliży Wam na czym będą polegać zasady i jak będzie wyglądać formuła walki! Zapraszam do oglądania 💯 gala już w marcu więc Nasze wydarzenie zbliża się wielkimi krokami

Zobacz także:

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Widzieliście?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Najman o Miśku z Nadarzyna: Tylko raz walczyłem z takim King Kongiem. Z Pudzianem! Co wy na to?

Marcin Najman ponownie próbuje zrobić szum wokół swojej nadchodzącej walki. “El Testosteron” wypowiedział się o Miśku z Nadarzyna, z którym skrzyżuje rękawice już 5 marca w Warszawie. Starcie to będzie walką wieczoru gali MMA VIP 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis