MMA PLMMAPowrót pogromcy Daro Lwa! Marek Molak stoczy charytatywną walkę z Domalewskim!

Powrót pogromcy Daro Lwa! Marek Molak stoczy charytatywną walkę z Domalewskim!

Dwudziestego czwartego czerwca odbędzie się gala Fight Rose 3 w Kutnie. Do rywalizacji wraca pogromca ”Daro Lwa”. Mowa o Marku Molaku, który stoczy charytatywny pojedynek z Adrianem Domalewskim. Jest to piękny gest, aby pomóc Olkowi, który walczy o życie.

Molak

31-latek jest znany przede wszystkim ze swojej roli w serialu ”Barwy Szczęścia”. Molak swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w październiku 2021 roku na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Marek zmierzył się ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Dariuszem Każmierczukiem. ”Daro Lew” miał świetny początek, bowiem ciągle dochodził do celu ze swoimi uderzeniami. Był też potworny podbródkowy i wydawało się, że zaraz Dariusz zakończy pojedynek przed czasem. ”Daro Lew” zaryzykował i spróbował taktarova. To nie był dobry pomysł! Molak wytrwał ciężkie chwile i po kolejnych uderzeniach w parterze szybko znokautował rywala.

Tak wyglądała końcówka walki:

Molak i Domalewski stoczą charytatywną walkę!

Brawo panowie! Marek Molak oraz Adrian Domalewski podczas gali Fight Rose 3 stoczą charytatywny pojedynek w boksie w kategorii open.

Jest to pomoc Olkowi, który walczy o życie. Pomóc chłopakowi możecie [TUTAJ]

💥SERIALOWY CHARYTATYWNY SUPERFIGHT DLA OLKA🚨
🏆 𝟮𝟰.𝟬𝟲.𝟮𝟬𝟮𝟯 – 𝗞𝗨𝗧𝗡𝗢
🎫 #KupBILECIK Z RABATEM już teraz ⤵️
https://bit.ly/FIGHTROSE3 KOD: PROMO15
🔥Spotkali się kiedyś na planie Barwy Szczęścia teraz teraz spotkją się w oktagonie🔥Adrian Domalewski kontra Marek Molak zmierzą się w boksie w kategorii OPEN⚡Specjalnie dla wojownika walczącego o życie! TY TEŻ MOŻESZ POMÓC: https://pomagam.pl/fightolek wpłacając na zbiórkę!

💥SERIALOWY CHARYTATYWNY SUPERFIGHT DLA OLKA🚨🏆 𝟮𝟰.𝟬𝟲.𝟮𝟬𝟮𝟯 – 𝗞𝗨𝗧𝗡𝗢🎫 #KupBILECIK Z RABATEM już teraz…

Posted by Fight Rose on Thursday, June 1, 2023

Już w przeszłości pisaliśmy o efektownym występie Adriana Domalowskiego, który wywodzi się z boksu. Zobaczcie jak Domalewski zaprezentował się na jednej z gal [TUTAJ]

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis