MMA PLBonus BGCPowrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.

Bonus

Przypomnijmy, że ”Bonus BGC” podczas początków freakowej organizacji był ich jedną z najbarwniejszych postaci. 31-latek w FAME MMA stoczył trzy pojedynki i przy każdym z nich było naprawdę duże zainteresowanie. Witczak jednak przegrywał przed czasem z Sebastianem ”Ztrolowanym” Nowakiem, Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem oraz Marcinem Najmanem.

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA?

Czyżby Piotr Witczak wrócił do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w ”Hejt Parku” wyjawił, że znacząco poprawiły się ich relacje z ”Bonusem BGC”.

Były konflikty małe z Bonusem, nie dogadywaliśmy się, ale ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy. Bonus do mnie dzwonił i między nami nie ma już żadnego konfliktu, więc kto wie, może kiedyś…

Piotr ostatni pojedynek w MMA stoczył w październiku 2019 roku. Była to walka wieczoru FAME MMA 5 przy pełnej Ergo Arenie. Witczak poczynił wielkie zmiany w swoim życiu. Mowa o zbiciu dużej ilości kilogramów. Reprezentant Cichy Boxing Team mimo starań musiał uznać wyższość ”El Testosterona”.

Obecnie Piotr jest związany z PunchDown. Jego drugi start na ”liście” odbędzie się dwudziestego drugiego maja. Witczak w walce wieczoru zmierzy się z Krystianem Wilczakiem.

Zobacz także:

Marcin Najman gotowy na powrót! Chce walczyć z Murańskim i proponuje… Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Organizacja MMA-VIP opublikowała dzisiaj na swoim kanale na YouTube filmik, w którym właściciel federacji – Marcin Najman, wyzywa do pojedynku Jacka Murańskiego. “Na stole jest 100 tysięcy złotych”.

Don Kasjo o walce z Gamrotem: Jak przeprosi króla, to zastanowię się! Przesadził?

Wczoraj odbył się ”face to face” pomiędzy Normanem Parke, a Kasjuszem Życińskim. Podczas programu ponownie pojawił się temat potencjalnej walki z Mateuszem Gamrotem (18-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis