MMA PLUFCPotwierdzono w jaki sposób zginęła pasierbica Walta Harrisa! Prokurator domaga się kary śmierci dla sprawcy!

Potwierdzono w jaki sposób zginęła pasierbica Walta Harrisa! Prokurator domaga się kary śmierci dla sprawcy!

Zaginięciem 19-letniej Aniah Haley Blanchard w ostatnich tygodniach żył cały świat mieszanych sztuk walki. Pasierbica zawodnika wagi ciężkiej UFC, Walta Harrisa 25 listopada została znaleziona martwa w lesie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi prowadzącej do Macon w Alabamie.

Jak potwierdzono – nastolatka została zamordowana poprzez zastrzelenie. Wniosek o karę śmierci dla sprawcy złożył prokurator oskarżający Brandon Hughes, który obiecuje walkę o sprawiedliwość:

“Przeprowadzono sekcję zwłok kobiety i mogę potwierdzić, że Aniah została zamordowana przez zastrzelenie. Rana postrzałowa była bezpośrednią przyczyną jej śmierci.

Proces w związku ze sprawą morderstwa Aniah nie będzie szybki, ale mogę obiecać, że będzie bardzo dokładny.”

W związku z zaginięciem nastolatki zostali aresztowani trzej mężczyźni – Ibraheem Yazeed, Antwain “Squirmy” Fisher i David Lee, ale jak potwierdził Hughes, to ten pierwszy – Ibraheem Yazeed jest jedyną osobą odpowiedzialną za zamordowanie Aniah Blanchard. Dwójka pozostałych mężczyzn została oskarżona o współudział w uprowadzeniu kobiety oraz ukrywanie dowodów zbrodni.

19-letnia Aniah Blanchard ostatni raz widziana była 23 października w sklepie spożywczym, gdzie jej obecność nagrała kamera wideo. Po zrobieniu zakupów ślad po niej zaginął. W tym samym miejscu, tego samego dnia i o podobnej porze kamery zarejestrowały wspomnianego wyżej Ibraheema Yazeeda, który – jak się okazuje – był sprawcą zaginięcia kobiety i potem jej zamordowania.