MMA PLARES FCPotknęła się, ale idzie dalej! Ewelina Woźniak wystąpi na ARES 7! Rywalką Rosjanka!

Potknęła się, ale idzie dalej! Ewelina Woźniak wystąpi na ARES 7! Rywalką Rosjanka!

Polka, Ewelina Woźniak uznawana za numer 1 wagi słomkowej w naszym kraju ma nową walkę! Zawodniczka z Poznania, która w ostatniej walce się potknęła i poniosła pierwszą porażkę w karierze, pojawi się w oktagonie na gali ARES 7.

Ewelina Woźniak

Rywalką Polki będzie Rosjanka o rekordzie 8-1. Informację o kolejnym pojedynku “The Mad Queen” podał jej menadżer Przemysław Kosiński z grupy Animmals.

Ewelina Woźniak wystąpi na ARES 7! Rywalką Rosjanka!

Woźniakówna wystąpi 25 czerwca na gali ARES 7, która odbędzie się w Paryżu. Jej przeciwniczką będzie Anastasia Feofanova:

“The “Mad Queen” @Ewi_Wo_MMA wraca 25 czerwca na gali Ares 7! Dogadujemy ostatnie szczegóły – rywalka z Rosji – Anastasia Feofanova (8-1). Nie robimy kroku w tył – ostatnią walkę traktujemy jako wypadek przy pracy – cel pozostaje ten sam!

Ewelina Woźniak będzie próbowała wrócić na zwycięską ścieżkę, bowiem w swojej ostatniej walce, którą stoczyła w marcu tego roku przegrała przez duszenie w trzeciej rundzie z Marią Silvą. Była to wówczas pierwsza porażka Polki w jej karierze. Celem sportowym Woźniakówny jest kontrakt z organizacją UFC, o którym nawet na chwilę nie zapomniała.

Rywalka jednak będzie z górnej półki. Rosjanka Feofanova wygrała siedem walk z rzędu, głównie przed czasem i ma chrapkę na kolejną wiktorię.

Ewelinie Woźniak życzymy powodzenia!

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis