MMA PLONE ChampionshipPotężny nokaut na gali ONE UNBREAKABLE II! O taki kickboxing walczyliśmy! [WIDEO]

Potężny nokaut na gali ONE UNBREAKABLE II! O taki kickboxing walczyliśmy! [WIDEO]

Foto: ONE FC

Dzisiaj oglądaliśmy potężny nokaut na gali ONE UNBREAKABLE II! Kibice kickboxingu mają powody do radości, bowiem kolejna walka w tej formule zakończyła się bardzo efektownie. Wideo z zakończenia starcia już obiega media społecznościowe.

Chodzi dokładnie o galę ONE UNBREAKABLE II, która odbyła się dzisiaj. To na niej doszło do pojedynku Beybulata Isaeva z Mihajlo Kocevicem, która zakończyła się nokautem obiegającym teraz internet.

Potężny nokaut na gali ONE UNBREAKABLE II!

Walka trwała mniej niż 90 sekund i zakończyła się potężną bombą, którą wyprowadził Isaev. Zresztą zobaczcie sami jak to wyglądało:

Ale to nie jedyna walka godna uwagi z tej imprezy. Poniżej publikujemy skrót gali ONE: UNBREAKABLE II, który pokazuje najlepsze momenty całej imprezy.

Tam zobaczycie nokauty takich zawodników jak: Abdulbasir Vagabov, Senegalese phenom “Reug Reug’s” czy starcie kreowanego na gwiazdę Alaina Ngalaniego, dla którego walka nie zakończyła się zgodnie z przewidywaniami:

Zobacz także:

Mocny weekend w Artnox Fight Sport. Szykują się emocje w MMA i boksie!

Dla grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport szykuje się niezwykle emocjonujący weekend sportów walki.

Błachowicz wyżej od McGregora! Zaskoczeni?

Mamy zmiany! Jan Błachowicz wyżej od Conora McGregora. Sami zobaczcie.

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura. 58-latek nie pozostawił żadnych złudzeń.