Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWPorozbijany ale szczęśliwy! Juras na gorąco po KSW 61 [WIDEO]

Porozbijany ale szczęśliwy! Juras na gorąco po KSW 61 [WIDEO]

Dziennikarze obecni na gali KSW 61 nagrali moment, kiedy Juras na gorąco udaje się do szatni po walce na gali KSW 61. Wygląda na bardzo porozbijanego, ale i na dodatek szczęśliwego.

Juras na gorąco po KSW 61

Przypominamy, że Łukasz Jurkowski przegrał z Mariuszem Pudzianowskim w trzeciej rundzie w walce wieczoru gali KSW 61. Obaj jednak zostawili w klatce mnóstwo charakteru, a trzecia runda ich konfrontacji – mimo, że toczona przez Jurasa na autopilocie – mogła zakończyć się niespodziewanym zwrotem akcji, kiedy to obrotowe kopnięcie Jurkowskiego trafiło w Pudziana.

Pudzianowski jednak cios ten przetrwał, obalił Jurkowskiego i w parterze go ubił.

Porozbijany ale szczęśliwy! Juras na gorąco po KSW 61 [WIDEO]

Co Łukasz Jurkowski powiedział zaraz po walce wieczoru KSW 61?

“Zajebiście się czuję. Nie mam już się co oszukiwać, ale, Boże, jak ja cieszę się każdą chwilą, nawet każdym ciosem, który czuję w ringu. Siadło kilka ciosów, obrotówka siadła w trzeciej rundzie, ale szkoda. Szkoda, bo zabrakło prądu w trzeciej rundzie, w zasadzie już w drugiej zabrakło.”

Cały materiał do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis