Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLAdam KownackiPorównano Adama Kownackiego do Don Kasjo! Życiński z klasą zabrał głos!

Porównano Adama Kownackiego do Don Kasjo! Życiński z klasą zabrał głos!

Na facebooku Super Expressu pojawił się post i pytanie do widzów – kto jest lepszym wojownikiem ”Don Kasjo” czy Adam Kownacki. Kasjusz Życiński postanowił szybko zareagować.

Kasjo

Adam Kownacki jak wiadomo nie ma najlepszego czasu na zawodowym ringu. W ostatnim czasie stoczył dwie walki, które niestety przegrał. Obie porażki sprawił mu Robert Helenius, który najpierw zszokował świat w marcu zeszłego roku i znokautował Adama. W tym roku doszło do rewanżowego starcia i tutaj Fin nie pozostawił złudzeń i udowodnił, że pierwsza wygrana nie była niespodzianką.

Don Kasjo reaguje: Pięściarzem na pewno Kownacki!

Pojawiło się zaskakujące porównanie. Super Express na facebooku zapytał fanów kto jest większym wojownikiem – ”Don Kasjo” czy Adam Kownacki. Kasjusz Życiński postanowił zareagować.

Pięściarzem na pewno Adam Kownacki💪🏻🔥 pomimo ostatnich niepowodzeń Adasia i tak zawsze kciuki za niego będę trzymał 😎👊🏿🔥

Obaj panowie związani są z boksem, ale wybrali zupełnie inne ścieżki kariery 😉 Który Waszym zdaniem jest lepszym wojownikiem? 🤔

Posted by Super Express Sport on Thursday, February 10, 2022

Popularny ”Don Kasjo” już dziewiętnastego lutego wraca do klatki. Będzie to co-main event PRIME SHOW MMA w Atlas Arenie. Kasjusz na zasadach bokserskich zmierzy się z Mateuszem Murański.

Zobacz także:

Soldić coraz bardziej myśli o UFC: Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) ma już w kontrakcie z KSW tylko jeden pojedynek. Reprezentant Chorwacji coraz częściej wspomina o sprawdzeniu się w największej organizacji na świecie. ”RoboCop” to jedna z największych gwiazd w historii polskiej organizacji.

Jan Błachowicz o Denisie Załęckim: No nie jest to sportowe zachowanie! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o Denisa Załęckiego. Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis