MMA PLDenis ZałęckiPopularny raper zawiedziony walką Załęcki-Kwieciński: Liczyłem na więcej emocji!

Popularny raper zawiedziony walką Załęcki-Kwieciński: Liczyłem na więcej emocji!

Damian Oskar Osytek pojawił się na ostatniej gali High League 2 w Krakowie. ”Rest” był ciekawy pojedynku Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Popularny raper mimo wszystko był zawiedziony tym starciem.

Rest

36-latek pod koniec grudnia 2019-roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Miało to miejsce na gali Free Fight Federation 2 w Zielonej Górze. ”Rest” w drugiej rundzie został znokautowany w starciu z tancerzem – Rafałem ”Tito” Krylą.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Rest: Nie było takiego jednego spektakularnego ciosu!

Damian Oskar Osytek liczył na więcej w starciu Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim – o czym wspomniał w rozmowie z portalem fightsport.pl.

Świeżo po walce dokładnie. Trochę się zawiodłem, liczyłem na więcej emocji. Jakby nie było ciągle były, ale nie w takiej skali jak się spodziewałem. Były nokdauny, ale myślałem, że szybciej będzie dla Denisa. Alan pokazał, że ma kondycję, zasłonił się podwójną gardą, przetrwał liczenia – w sumie za to szacunek. Pewnie inaczej było w małych rękawicach. Liczyłem na nokaut, więc jestem zawiedziony (…) Nie było takiego jednego spektakularnego ciosu, tylko za podwójną gardą. Były kopnięcia na wątrobę, ale to nie były takie czyste trafienia.         

Zobacz także:

Roberto Soldić o mocy UFC: Znają KSW ale nikt tego nie ogląda, a UFC śledzi cały świat! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-3) zapewnia, że chciałby już niedługo spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie. Chorwat w ostatniej walce został podwójnym mistrzem KSW. ”RoboCop” tym razem wypowiedział się o różnicy pomiędzy polską organizacją, a amerykańskim gigantem.

Najdziwniejsze zestawienie w historii freak fightów! Dziadek i wnuczek zmierzyli się z…kobietą! [WIDEO] Co wy na to?

Takiej walki w freakowym MMA jeszcze nie było. Organizacje Epic Fighting Championship już kompletnie ponosi fantazja. Co warto zaznaczyć pojedynek ten i cała gala cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na samym YouTubie ma już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis