MMA PLCiekawostkiPopularny dziennikarz sportów walki zawalczy w klatce? “Będzie krew, pot i łzy!”

Popularny dziennikarz sportów walki zawalczy w klatce? “Będzie krew, pot i łzy!”

Popularny polski dziennikarz zajmujący się sportami walki – Maciej Turski zawalczy w klatce? Prowadzący program Oktagon Live na Kanale Sportowym od kilku miesięcy namawiany jest przez społeczność twittera na występ w MMA.

Popularny dziennikarz sportów walki zawalczy w klatce

Maciej Turski, to przykład człowieka, który ćpa sport. Jest biegaczem-amatorem, a ostatnio także triathlonistą. Często pojawia się także na salach w klubach sportów walki, gdzie dba o swoją formę. Na ten moment balansuje między wagą piórkową a kogucią.

Popularny dziennikarz sportów walki zawalczy w klatce? “Będzie krew, pot i łzy!”

Turski był prowokowany na Twitterze i zachęcany do walki m.in. z innym dziennikarzem związanym bezpośrednio z KSW – Dominikiem Durniatem, choć obaj zaprzeczyli, że do takiej walki dojdzie. Maciejowi Turskiemu jednak coraz bliżej do wejścia do klatki, tym bardziej, że w najnowszym wpisie na Twitterze zamieścił fragment treningu pod walkę!

“Wracamy do żywych. Coming soon… Będzie się działo. Będzie gorąco. Będą emocje. Będzie krew, pot i łzy. Szczęścia, radości, ale też smutku. Cause ITs a fight!” – napisał Turski.

Wielką zagadką pozostaje nie tylko miejsce, gdzie swoją walkę Maciej Turski stoczy, ale także to, czy powie o niej w swoim programie Oktagon Live, gdzie rzekomo “nie ma miejsca na freaky w tym formacie”.

Może jednak jakiś przełom i to właśnie tam dowiemy się jakiś szczegółów na temat tego poniższego wpisu?

Zobacz także:

Właściciel PunchDown ostro o Bonusie BGC: Niedługo dowiecie się jakim jest człowiekiem!

Jak wiadomo na gali PunchDown miało miejsce dramatyczne zdarzenie, jeden z zawodników doznał poważnego urazu i jest aktualnie w śpiączce. Piotr “Bonus BGC” Witczak – jego przyjaciel, zarzuca federacji brak personelu medycznego na gali i długie oczekiwanie na pogotowie.

Niepokonany Czech rywalem Joniaka na FEN 37! Szykuje się gratka na galę w PPV!

Lukas Chotenovsky (6-0, 2 KO, 1 SUB) podejmie Mariusza Joniaka (8-4, 7 SUB) podczas gali FEN 37, która 19 listopada odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Gala transmitowana będzie w systemie PPV.

Daniel Omielańczuk zapowiedział koniec kariery! Czeka go już tylko jedna sportowa walka!

Daniel Omielańczuk (25-11-1) ze względu na pojawiające się problemy zdrowotne postanowił zapowiedzieć koniec kariery. Polak jeszcze w tym roku zamierza stoczyć jeden sportowy pojedynek. Będzie to miało miejsce oczywiście w organizacji ACA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis