MMA PLFAME MMAPopek pozostaje w formie! Czeka na następnego rywala w FAME MMA! [WIDEO]

Popek pozostaje w formie! Czeka na następnego rywala w FAME MMA! [WIDEO]

Popek Monster (4-4) pozostaje w formie! Popularny raper z niecierpliwością czeka na swój drugi pojedynek w FAME MMA. Niewykluczone, że ”Król Albanii” wystąpi w pierwszej połowie 2021 roku.

Popek Monster wystąpił w walce wieczoru FAME MMA 7 w Łodzi. Wynik nie był zaskoczeniem choć fakt, że Paweł nie mógł tego skończyć ciosami w dosiadzie i widoczne zmęczenie po tak krótkiej walce – nie zapowiada niczego dobrego. Popek trafiał kolanami w stójce, ale Damian ”Stifler” Zduńczyk pokazał charakter i przetrzymał ciężkie chwile.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i fanów. Popek Monster poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

Popek Monster: Szukam mojego nowego oponenta i nie mogę znaleźć!

Popek Monster (4-4) nie zamierza popełniać błędów z przeszłości. Legniczanin pozostaje w formie i z niecierpliwością czeka na swój drugi pojedynek w FAME MMA. Popularny raper w ostatnich dniach szukał swojego następnego rywala na siłowni!

A co Ty zrobiłeś dzisiaj na siłowni? Szukam mojego nowego oponenta i nie mogę znaleźć! Już dwa dni tu jestem.

Kto następny dla Popka? Wielu fanów uważa, że świetnym rozwiązaniem będzie starcie z Piotrem Piechowiakiem o pas wagi ciężkiej. ”Bestia” w ostatnim pojedynku pokazał się z świetnej strony. Kulturysta i były strongman w trzeciej odsłonie poddał Piotra Szeligę.