MMA PLFAME MMAPopek otwarty na walkę z Parke! ”Chętnie bym się zmierzył z zaje**stym fighterem”!

Popek otwarty na walkę z Parke! ”Chętnie bym się zmierzył z zaje**stym fighterem”!

Temat tego pojedynku wraca jak bumerang! Popek Monster (4-4) zdradził, że jest otwarty na starcie z doświadczonym Normanem Parke (28-7-1). Byłoby to walka na zasadach MMA.

Popularny raper jest już po operacji. ”Król Albanii” podczas ostatnich treningów do gali FAME MMA 9 doznał poważnej kontuzji. Tym samym jego walka z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim została odwołana.

Tak wyglądał mój ostatni sparing (wskazał na rękę). Sport to zdrowie, ale wrócę silniejszy. Jak kogoś pi**dolne to zabije (śmiech).

Popek Monster o walce z Parke: Tylko nie może prosić o robienie wagi!

Popek Monster (4-4) w rozmowie z Super Expressem zdradził, że nie ma nic przeciwko walce z doświadczonym Normanem Parke (28-7-1). Przypomnijmy, że jako pierwszy z takim pomysłem wyszedł ”Stormin”, który jak widać chciałby zmierzyć się z zawodnikiem wagi ciężkiej.

”Król Albanii” jest chętny, lecz jest jeden warunek. Popek gwarantuje, że nie jest w stanie już bardziej schodzić z kilogramami w dół.

Rozmawiałem nawet z Parke o tym. Jeżeli nikt nie wyskoczy i miałbym walczyć z Normanem, to chętnie bym się zmierzył z zajeb* fighterem. Tylko nie może mnie prosić o robienie wagi, bo nie da rady, ja nie zjadę do 83 kg

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen! Ma racje?

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.

”Syntol” poznał rywala! Widzieliście?

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.