MMA PLFAME MMAPopek ostro o Murańskich: Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo!

Popek ostro o Murańskich: Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo!

Popek Monster (4-5) niewykluczone, że jeszcze wróci do klatki i będzie chciał zaskoczyć. ”Król Albanii” w rozmowie z Tomaszem Sararą ponownie wypowiedział się o rodzinie Murańskich. W pewnym momencie Jacek Murański przekonywał, że może dojść do jego starcia z Popkiem, bowiem jest tu pewien konflikt.

Popek

Popularny raper z Legnicy ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 12 w Gliwicach. Popek zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke w formule MMA. ”Stormin” musiał uważać, bo od samego początku przeciwnik ruszył z mocnymi ciosami. Nie był to jednak szczęśliwy występ ”Króla Albanii”, który po kolejnej akcji doznał poważnej kontuzji. Popek nie był w stanie kontynuować walki.

Popek w mocnych słowach o Jacku Murańskim wypowiadał się w rozmowie z naszym portalem.

Widziałem jego walkę. Niech da sobie ku*wa spokój. Pier*olnąłbym brechtem i poprosiłbym o kogoś innego, bo to jest wstyd.

”Muran” postanowił wtedy szybko odpowiedzieć na słowa rapera.

Odważne ” słowa szczurze… Ja na typa, który sprzedał nie tylko swoich przyjaciół w UK ( i nie tylko), ale zrobił sobie fałszywe alibi i zastawił się kłamliwie( !!!!) własnym dzieckiem. Tak się pompek zafafluniłeś na pytaniu od BOXDEL Michał Boxdel Baron , że ci się całkiem chronologia wydarzeń chorągiewo pomyliła . Ale chętnie Judaszu wszystko ci przypomnę i twojemu guru czyli samozwańczemu Napoleonowi z Tworek, z którym obaj lubicie w otworek konradowi o_czerniakowi niewolskiemu . #muremzarozumem #teammuranscy #jednapiesc #rodzinatojestsila #muremzamuranem #muremzapolskimmundurem

Popek ostro o rodzinie Murańskich!

Popek (4-5) w rozmowie z Tomaszem Sararą został zapytany o rodzinę Murańskich – dlaczego nie chce z nimi zawalczyć. Znów nie brakowało mocnych słów.

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku**a, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

Cała rozmowa poniżej:

Dojdzie do walki Popka z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim?

Zobacz także:

Krzysztof Soszyński do polskich kibiców: Musicie zrozumieć, że w tym sporcie nie chodzi tylko o Pudziana! Co wy na to?

Krzysztof Soszyński (26-12-1) weteran UFC ma ważne przesłanie do polskich kibiców po sobotniej gali KSW 69. ”Polish Experiment” jest komentatorem największej organizacji w naszym kraju i już od dłuższego czasu może z bliska zobaczyć wszystkie eventy. 44-latek zapewniał, że ostatnia gala zrobiła na nim wielkie wrażenie – mimo braku wielki nazwisk w karcie walk. 

Z kim zawalczy Mateusz Gamrot? Polak zgłasza się do walki z byłym mistrzem UFC, Arman Tsarukyan protestuje!

Od kilku tygodni polscy kibice mieszanych sztuk walki zastanawiają się z kim w kolejnej walce zawalczy Mateusz Gamrot. Polak medialnie zgodził się już na konkretnego rywala, ale widocznie sprawy kontraktowe w sprawie tej walki nie poszły po myśli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis