MMA PLEFM SHOWNorman ParkePopek ostro do Parke: Słyszałem, że chcesz dostać drugi raz w pi**ę pod rząd! [WIDEO]

Popek ostro do Parke: Słyszałem, że chcesz dostać drugi raz w pi**ę pod rząd! [WIDEO]

Popek Monster (4-4) jest już w coraz lepszej formie. Raper pochodzący z Legnicy tym razem mocne słowa skierował w stronę Normana Parke. Niewykluczone, że do takiego zestawienia już niedługo dojdzie w organizacji FAME MMA.

42-latek ostatni pojedynek stoczył na początku września poprzedniego roku. Raper z Legnicy bez większych problemów poddał w pierwszej odsłonie debiutującego Damiana ”Stiflera” Zduńczyka.

Popek miał wystąpić w walce wieczoru dziewiątej edycji, gdzie zmierzyłby się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. ”Król Albanii” doznał kontuzji i w jego miejsce wszedł Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

Popek ostro do ”Stormina”!

Taki pojedynek wzbudziłby duże zainteresowanie. Popek Monster postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć na ostatnie wyzwanie Normana Parke. ”Stormin” po przegranej w Gliwicach zapewniał, że chce teraz zmierzyć się z dużo cięższym ”Królem Albanii”.

Parke słyszałem, że chcesz dostać drugi raz w pi**ę pod rząd. Żaden problem. Poczekaj jeszcze chwilkę, bo już przestawia mi się się w głowie. Widzimy się po nowym roku.

Zobacz także:

Zawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Tego mało kto się spodziewał! Padły mocne słowa i wydaje się, że na przyszłej konferencji prasowej MMA VIP 3 będzie gorąco. Dwóch zawodników organizacji postanowiło wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Mowa o ”GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem i Remi Gruchale. Drugi wspomniany skrzyżuje rękawice z ”Scarface’m” – reprezentantem Mirosława Dąbrowskiego.

Don Kasjo o relacjach z Mateuszem Gamrotem: Wyjaśniliśmy sobie wszystko! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński zdradził, że podczas FAME MMA 11 w szatni porozmawiał z Mateuszem Gamrotem. ”Don Kasjo” zapewnia, że wszystko sobie wyjaśnili. Przypomnijmy, że uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pojawił się w narożniku Aleksandra “Sashy” Muzheiko.