MMA PLFAME MMAPopek odpowiada na wyzwanie Parke: Moje zęby są droższe niż twoja sztabka… [WIDEO]

Popek odpowiada na wyzwanie Parke: Moje zęby są droższe niż twoja sztabka… [WIDEO]

To byłoby szalone zestawienie! Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych już nie pierwszy raz wspomina o potencjalnej walce z Popkiem Monsterem (4-4). Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź ”Króla Albanii”.

”Stormin” swój debiut w freakowej organizacji odnotował piętnastego maja. Była to jubileuszowa 10-edycja FAME MMA. Parke po pięciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z gwiazdą organizacji – Kasjuszem Życińskim. Norman tym zwycięstwem zgarnął kilogramową sztabkę złota oraz pas króla.

Popek odpowiada na wyzwanie Parke!

Norman Parke (28-7-1) dalej podtrzymuje swoje zdanie! Były zawodnik UFC jest otwarty na drugą walkę w FAME MMA, a byłoby to starcie z Popkiem Monsterem (4-4).

Siemka! Pytaliście mnie czy zawalczę znowu na FAME MMA. Jestem naprawdę zainteresowany, żeby znowu tam zawalczyć. Ostatnia sprzedaż PPV z gali wyniosła ponad 700k. Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open – walka z Popkiem. Kasia może possać. Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV, także pokażcie kasę i mogę bić się z każdym. Pozdro, miłego dnia dla wszystkich! Król Stormin! Jego złote, żeby usiąść za moją sztabką złota!

Mamy już odpowiedź rapera z Legnicy! Jak widać Popek Monster (4-4) jest otwarty na takie zestawienie.

Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka @storminnorman6116 wiec już została zjedzona 😂Zapraszam do stołu 💵Ciebie wezmę na deserek 🍰

Zobacz także:

KSW: Roberto Soldić pozostaje w wadze średniej! Będzie hitowa walka z Khalidovem?

Cały czas nie wiadomo, kiedy Roberto Soldić wróci do klatki KSW. Chorwat w wywiadzie dla Polsatu Sport, przybliżył nieco swoje plany na najbliższą przyszłość “Na pewno pozostaje w 84 kilogramach” – powiedział 26-latek rozwiewając plotki o kolejnej obronie pasa w kategorii półśredniej.

MMA VIP 2: Tego jeszcze nie było! Najman rapuje przed galą w Częstochowie! Widzieliście?

Wielkimi krokami zbliża się druga gala organizacji MMA VIP, która odbędzie się 18 czerwca. Wczoraj za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, federacja Marcina Najmana opublikowała teledysk promujący ich drugie wydarzenie.