MMA PLFAME MMAPopek o starciach z Oświecińskim i Junem: Tydzień przed walką potrafiłem uciec, aby ćpać i pić wódkę!

Popek o starciach z Oświecińskim i Junem: Tydzień przed walką potrafiłem uciec, aby ćpać i pić wódkę!

Popek Monster (3-4) postanowił wrócić do klatki i spróbować jeszcze zaskoczyć niedowiarków. ”Król Albanii” u nowego pracodawcy zadebiutuje już piątego września. Podczas walki wieczoru FAME MMA 7 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Legniczanin wie co spowodowało jego ostatnie przegrane w KSW.

Popularny raper pod koniec 2016 roku wrócił do klatki po długiej przerwie. Jego starcie z Mariuszem Pudzianowskim budziło wielkie zainteresowanie. Do tego pojedynku przygotował go uznany Marcin Różalski.

W Krakowie na początku mieliśmy chwilę grozy i zdziwienie tłumu. Najsilniejszy człowiek na ziemi był na kolanach po krótkim prawym ”Króla Albanii”. Na tym zakończyły się niespodzianki, bo Pudzianowski potrzebował minuty i 20 sekund na zdemolowanie rywala.

Popek ma też na koncie jedno zwycięstwo w największej organizacji w naszym kraju. Mowa o wydarzeniu na Stadionie Narodowym. 41-latek szybko i efektownie skradł zero z rekordu Roberta Burneiki.

Popek Monster: nie spodziewałem się, że może być taki spadek formy!

Popek Monster (3-4) jest przekonany co zaważyło i przesądziło, że przegrał swoje ostatnie pojedynki w KSW. Przypomnijmy, że 41-latek ogłosił zakończenie kariery po 45 edycji w Londynie. W tak zwanym co-main evencie został łatwo zastopowany z rąk – Erko Juna.

Po prostu waliłem w c**ja ze samym sobą. W przygotowaniach potrafiłem tydzień przed walką uciec i ćpać oraz pić wódkę. Gdzie dopiero nauczyłem się, że jeżeli pójdziesz trzy dni przed walką do hotelu pić wódkę to cofasz się w przygotowaniach o osiem tygodni. Nie wiedziałem, że tak będzie. Nie spodziewałem się, że może być taki spadek formy. Potrafiłem oszukać się w przygotowaniach, gdzieś tam w etapie 8-4 tygodni przed walką, ale nie tydzień. Było tak dwa razy i, wiem dlaczego przegrałem. Tak było przy walce z Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem. Po prostu nie byłem przygotowany kondycyjnie.     

Cała rozmowa poniżej:

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Don Kasjo o sparingu z Tyburskim! Team Kasjo czy Team Tyburski?

Udało nam się złapać Don Kasjo, który właśnie obecnie jest na nagraniach do nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”. Zobaczcie jak Kasjusz skomentował ostatnie zamieszanie