MMA PLFAME MMAPopek – Najman zamiast Don Kasjo – Najman? “El Testosteron” nie wykluccza takiej opcji!

Popek – Najman zamiast Don Kasjo – Najman? “El Testosteron” nie wykluccza takiej opcji!

Foto: facebook.com/Marcin Najman

Nieoczekiwany zwrot akcji może mieć miejsce w formowaniu karty FAME MMA 8. Mianowicie ostatnim rywalem Marcina Najmana (2-5) w karierze wcale nie musi zostać Kasjusz Życiński (2-0). “El Testosteron” jest bowiem otwarty na konfrontację z “Popkiem” (3-4).

FAME MMA 7 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Debiut w nowej organizacji zaliczy Paweł Mikołajów, który tym samym raz jeszcze wróci do MMA. Ostatnią walkę w tej formule stoczy także Najman, tocząc pojedynek z Dariuszem Kaźmierczukiemm (2-8).

Dla częstochowianina nie będzie to jednak ostatnia potyczka w karierze. Na FAME MMA 8 “El Testosteron” stoczy bój z “Don Kasjo” na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Przynajmniej na dziś tak wyglądają plany zawodników i federacji.

Być może jednak plany odnośnie do wspomnianego pojedynku ulegną zmianie. Mianowicie podczas youtubowej sesji Q&A Najman przyznał, iż byłby zainteresowany walką z “Popkiem”, który również wyraził taką chęć. 41-latek uważa, iż jeśli włodarze stwierdzą, że ten pojedynek ma większy potencjał niż starcie Najman – Don Kasjo, to w pożegnalnej walce boksera dojdzie do zmiany przeciwnika.

Ostatnio się przywitaliśmy i nie wydaje mi się, żeby był między nami jakiś konflikt. Na konferencji Popek powiedział, że byłby gotowy podjąć ze mną walkę, jeśli włodarze ustaliliby z nim odpowiednie warunki. Ja mam przed sobą dwie ostatnie walki, ale jeśli włodarze uznaliby, że Popek – Najman jest atrakcyjniejsze niż rywalizacja z Don Pajacem, to chętnie na taką zamianę bym się zgodził, tym bardziej że na starość polubiłem MMA i to w tej formule chciałbym się skonfrontować. Jeśli w sobotę wszystko pójdzie zgodnie z planem, to temat ten będzie otwarty i interesujący.

– stwierdził “El Testosteron”.

Karta FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Kiedy walka Ortegi z “Koreańskim Zombie”?

Do walki czołowych zawodników kategorii piórkowej miało dojść jeszcze w ubiegłym roku. Teraz dodatkowo po aferze ze spoliczkowaniem gwiazdy K-popu atmosfera przed walką będzie jeszcze bardziej gorąca.

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita po swojej wygranej na gali KSW 54 obraził Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. “Masakra” dąży do rewanżowych starć z oboma zawodnikami. W przeszłości przegrywał zarówno z Bedorfem, jak i z Grabowskim.

Co stało się na UFC 248?

Brian Ortega uderzył tłumacza “Korean Zombie”. To gwiazda K-Popu i koreański raper.