MMA PLFAME MMAPopek Monster pokazał rękę po operacji! ”Jak kogoś pi**dolne to zabije!”

Popek Monster pokazał rękę po operacji! ”Jak kogoś pi**dolne to zabije!”

Popek Monster (4-4) nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Popularny raper z Legnicy jest już po operacji.

42-latek swój ostatni pojedynek stoczył piątego września. Był to debiut w organizacji FAME MMA. ”Król Albanii” w walce wieczoru zmierzył się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i fanów. Popek Monster poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

Pierwsze słowa Popka Monstera po operacji!

Mamy pierwsze słowa Popka Monstera (4-4) po operacji. ”Król Albanii” podczas ostatnich treningów do gali FAME MMA 9 doznał poważnej kontuzji. Tym samym jego walka z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim została odwołana.

Tak wyglądał mój ostatni sparing (wskazał na rękę). Sport to zdrowie, ale wrócę silniejszy. Jak kogoś pi**dolne to zabije (śmiech).

Niewykluczone, że te zestawienie wróci w drugiej połowie roku. O czym wspominał ”Kizo” deklarując, że dalej jest otwarty i chętny na taką walkę.

Woziński ostatecznie wystąpił w walce wieczoru FAME MMA 9, gdzie w formule bokserskiej zmierzył się z Gabrielem Al-Sulwim. ”Kizo” po całym dystansie przegrał na punkty.

Zobacz także:

Polscy kibice wspierają Normana Parke przed walką z Don Kasjo! Widzieliście komentarze?

Gala FAME MMA 10 zostaje przeniesiona. Tym samym wyczekiwana walka pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke odbędzie się ostatecznie w maju. Dużo kibiców wspiera i kibicuje ”Storminowi”.