MMA PLFAME MMAPopek Monster odpowiada na wyzwanie Normana Parke!

Popek Monster odpowiada na wyzwanie Normana Parke!

Popek Monster już szóstego marca stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. ”Król Albanii” został zapytany o ostatnie wyzwanie Normana Parke (28-7-1). Ponadto Popek wypowiedział się o potencjalnej walce na gołe pięści.

Paweł Mikołajuw wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 9. Przeciwnikiem 42-latka będzie Patryk ”Kizo” Wozińskim. Popek jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Popek wrócił do startów w MMA we wrześniu poprzedniego roku. Raper z Legnicy nie miał większych problemów, aby już w pierwszej odsłonie poddać Damiana ”Stiflera” Zduńczyka.

Popek Monster o walce na gołe pięści!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą mediów społecznościowych apelował o walkę z Popkiem Monsterem (4-4). ”Stormin” w ostatnim czasie ma sporo szalonych pomysłów.

Normalnie to nie zabawa, co wy na stare zasady pride MMA ? ,Bez kategorii wagowych , bez limitu czasowego ,walka do końca ,największą walka PPV w Polsce

Normalnie to nie zabawa, co wy na stare zasady pride MMA ? ,Bez kategorii wagowych , bez limitu czasowego ,walka do końca ,największą walka PPV w Polsce

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Thursday, January 28, 2021

Popek Monster (4-4) w rozmowie z portalem fansportu.pl odpowiedział na ostatnie wyzwanie byłego mistrza KSW.

Coś tam widziałem, jakieś zdjęcia. Nie biorę tego na poważnie, bo jestem na razie w FAME MMA i tutaj musiałbym się dogadać z organizacją. A nie gdzieś tam na gołe pięści za garażami czy w innej federacji, bo tak nie mogę.    

Ponadto 42-latek wypowiedział o potencjalnej walce na gołe pięści.

Jeżeli moglibyśmy to dogadać i wszyscy byliby na tak to dlaczego nie! Już nie pierwszy raz dostanę po ryju i nie ostatni.

Nasz wywiad z Popkiem po I konferencji prasowej promującej FAME MMA 9:

Zobacz także:

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.