MMA PLFAME MMAPopek Monster o walce z ”Stiflerem” na FAME MMA 7: To będzie jak spacer po parku!

Popek Monster o walce z ”Stiflerem” na FAME MMA 7: To będzie jak spacer po parku!

Popek Monster (3-4) już piątego września zadebiutuje u nowego pracodawcy. Podczas FAME MMA 7 jego starcie z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem będzie główną atrakcją eventu w Łodzi. Czyżby ”Król Albanii” lekceważył najbliższego przeciwnika? Tak można wywnioskować po ostatniej wypowiedzi!

Podczas FAME MMA 7 swój pierwszy pożegnalny akt stoczy Marcin Najman. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Popek Monster: Podejdę do tego jak do mocnego sparingu!

Popek Monster (3-4) jest pewny swego przed debiutem w FAME MMA. Popularny raprer będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dobitnych przegranych w organizacji KSW. Popek w rozmowie z Super Expressem powiedział, że pojedynek z ”Stiflerem” będzie dla niego jak spacer po parku. 

Czuję, że w tej walce mam z górki. To będzie dla mnie bardziej jak spacer po parku. Podejdę do tego jak do mocnego sparingu, żeby temu chłopakowi nie zrobić krzywdy (..) Od pięciu miesięcy trenuję po dwa razy dziennie. Jak poleci prawy sierpowy. Niech ręka boska broni. Tak tylko mogę powiedzieć. A on będzie uderzał głową w mur. Rękawice są po to, żeby chronić dłonie pięściarza, a nie twarz przeciwnika.

Popularny raper pod koniec 2016 roku wrócił do klatki po długiej przerwie. Jego starcie z Mariuszem Pudzianowskim budziło wielkie zainteresowanie. Do tego pojedynku przygotował go uznany Marcin Różalski.

W Krakowie na początku mieliśmy chwilę grozy i zdziwienie tłumu. Najsilniejszy człowiek na ziemi był na kolanach po krótkim prawym ”Króla Albanii”. Na tym zakończyły się niespodzianki, bo Pudzianowski potrzebował minuty i 20 sekund na zdemolowanie rywala.

Popek ma też na koncie jedno zwycięstwo w największej organizacji w naszym kraju. Mowa o wydarzeniu na Stadionie Narodowym. 41-latek szybko i efektownie skradł zero z rekordu Roberta Burneiki.

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Marcin “Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Starcie Dawida i Goliata na GROMDA 2! Będziecie dziś oglądać?

Już dziś odbędzie się druga edycja Gromdy. Patrząc choćby przez pryzmat walki Dawida z Goliatem mamy gwarantowane emocje

”Gamer” komentuje zestawienie Parke-Don Kasjo! Dobrze powiedział?

Mateusz Gamrot był zaskoczony, gdy zobaczył informacje o potencjalnej walce z Parke-Don Kasjo. Zobaczcie jak to skomentował mistrz KSW