Popek matchmakerem FAME MMA? Właśnie złożył propozycję Tańculi!

Popek matchmakerem FAME MMA? Były gwiazdor Federacji KSW wykorzystał media społecznościowe, by spróbować zestawić pojedynek z udziałem Arkadiusza Tańculi.

Tańcula na marcowej gali FAME MMA 6 sprawił niespodziankę, kiedy pokonał decyzją sędziów faworyzowanego Alana Kwiecińskiego. Teraz Popek Monster ma dla zawodnika FAME MMA swoją własną propozycję walki.

Popek matchmakerem FAME MMA?

“Popek” chce zestawić z Arkadiuszem Tańculą gwiazdę serialu Policjanci i Policjantki Jacka Murańskiego. W propozycji tego pojedynku nazwał Murańskiego swoim ojcem oraz złożył propozycję Tańculi, że jeśli ten pokona Murańskiego, to Popek odda mu złotą bransoletę:

Do potencjalnego pojedynku z Tańculą odniósł się także sam Murański. Oto, co napisał w mediach społecznościowych:

“Mój drugi “syn ” @popek_oficjalnie też chce żebym potanczył z Arkiem Tańculą. No to jeżeli obaj synowie są za , moja żoneczka @joanna_godlewska_muranska i pozostała rodzina @misiiekkk są za, to sprawę z tą nażelowaną pizdeczką trzeba załatwić w 1 rundzie.”

Co na to wszystko Tańcula? Znany z programu Lombard. Życie pod zastaw celebryta odpowiedział na propozycję Popka sugerując jednocześnie, by to ten najpierw zmierzył się z Murańskim, a w przypadku zwycięstwa, zaprosi go do pojedynku w FAME MMA:

Co dalej z Popkiem?

Popek Monster w klatce KSW stoczył cztery walki. Pokonał on „Hardkorowego Kokssa”, ale przegrywał z takimi postaciami jak: Mariusz Pudzianowski, Tomasz Oświeciński i Erko Jun.

Sam zawodnik przyznaje, że pozostaje w treningu i ma nadzieję na kolejną walkę. Swój ostatni bój w MMA stoczył w październiku 2018 roku, kiedy to przegrał z Erko Junem na KSW 45. Od tamtej pory pozostaje nieaktywny pod kątem walk w MMA.

Czy jest walka, której Popek żałuje?

Tak. Gwiazdor KSW wskazał pojedynek, którego rezultatu się wstydzi.

Co Khabib powiedział o Fergusonie?

Nurmagomedov napisał Twitta z pochwałą dla „El Cucuy”. Były to piękne słowa mistrza.